Články

"Mrcha" Bendová své chlapy hýčká a rozmazluje!
Seriálová mrcha Alice Bendová (34) ve Velmi křehkých vztazích s muži manipuluje a drsně zachází. V soukromí je ale prý pravým opakem. celý článek
Až vás příště popadne nějaký smutek, zkuste se potěšit trochou uklízení.
Novopečená maminka, moderátorka Eva Decastelo (30), porodila v sobotu 5. září ve 14:32 svého prvního potomka, syna Michaela.
Herečka Nela Boudová (41) podle svých slov dospěla do věku, kdy ji už nebaví seznamování a poznávání nových lidí.
Agáta Hanychová vrací úder: Navrhne si plavky a šmíráci mají smůlu!
Agáta Hanychová (24), jejíž nahé fotky z pláže v Řecku kolují v těchto dnech po internetu, vymyslela, jak na šmíráky. celý článek
Páry by se prý měly zamyslet nad možností spát odděleně. Podle nových poznatků by to prospělo jejich zdraví i jejich spánku.
Miss World 2006 Taťána Kuchařová (21) je od loňského roku prezidentkou soutěže Miss ČR.
Herec a moderátor Aleš Háma (32) moc rád vaří. Polotovary nakupuje jen výjimečně, stejně jako hotové omáčky nebo polévky v pytlíku.
Absolonová se přiznala: "Toužím po dítěti, ale přítel už rodinu má!"
Zpěvačka Monika Absolonová (32) září štěstím. Konečně našla novou lásku. Má to však jeden háček. Její přítel Vratislav Janda (44) už má rodinu. celý článek
Toužíte po krásné svěží pleti, která září zdravím? Dopřejte jí jednou až dvakrát týdně pleťovou masku a ona se Vám za to bohatě odvděčí.
Máte strach, že Vás budeme nabádat k tomu, abyste se vzdali komfortu teplé vody a začali se pořádně otužovat, protože je to zdravé? I kdepak!
Hotel pyšnící se po rozsáhlé rekonstrukci třemi nablýskanými hvězdičkami se nejmenuje Černá Bouda jen tak náhodou.