Filip Blažek natáčel úplně nahý. A styděl se!

07.10.2009 | Revue

Hned v prvním díle nového seriálu televize Prima Přešlapy se Filip Blažek (35) ukázal v celé své nahotě jako představitel Adama. Prý ho to samotného zaskočilo.

"Podepsal jsem smlouvu na roli Adama a vůbec jsem netušil, že tam budu také běhat nahý po ulici," říká urostlý herec, který ve svých filmových začátcích okouzloval jako zlatovlasý princ.

"Natáčení té nahé scény bylo velmi náročné. Začalo to brzy ráno v Liliové ulici, to ještě šlo, protože byla liduprázdná. Ale pak se odpoledne točil protipohled a to už byla Liliovka plná lidí. Byly otevřeny restaurace, kuchařky a servírky z nich vybíhaly a smály se. Musel jsem mít ještě v půlkách svého odhaleného pozadí zapíchnutou rudou růži. Prostyděl jsem se až do sedmého kolena. Nejsem přece žádný modýlek a až takhle jsem se ještě nikdy ve filmu neodhalil," líčí Filip své zážitky.

I přesto má prý z nového seriálu Přešlapy velmi dobrý pocit.
"Jsou to příběhy třicátníků. Já jsem ten hrdina, který jen střídal holky a najednou ho zasáhne láska. Výbornou hereckou partnerkou je mi Zuzana Norisová. Je to ze života a doufám, že se v tom mnozí poznají," věří Blažek. 

Zdroj, foto: Korzo

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.