Články

Dlouhodobá snaha o otěhotnění může znamenat nebezpečí
Čím déle se žena snaží otěhotnět, tím víc riskuje, že její potomek nebude zdravý. celý článek
Zpěvačka Heidi Janků (47) se už poněkolikáté vydala se svým manželem Ivo Pavlíkem na Kanárské ostrovy, aby zde oslavili nový rok.
Zpěvačka Leona Machálková (42) tvrdí, že je zcela normální, když se rodiče dítěte, kteří spolu už nežijí, stýkají a jsou přátelé.
Konečně začíná vycházet najevo, k čemu v domácnosti Tigera Woodse (33) vlastně došlo. Mimo jiné mu lékaři museli dávat do pořádku obličej, když ho manželka Elin (29) přetáhla golfovou holí.
Záhada Pamely Andersonové
Když se vloni objevily fotografie Pamely Andersonové (42) od pasu nahé, mělo se za to, že za nepřítomnost bradavek může jen necitlivé retušování obrázku kvůli cenzuře. Teď se ale zdá, že fotky byly zveřejněny v původním stavu. celý článek
Také se snažíte skoncovat s Vaším věčným zlozvykem jménem kouření? Zkusili jste všechny možné zázračné bonbóny, žvýkačky i náplasti, ale nic z toho nezabralo?
Herečka Sabina Laurinová (38) se rozhodla, že už nebude tolik skákat kolem svých holčiček - Valentinky a Mají.
Zdalipak máte přehled o tom, které ložnicové hity jsou nyní nejvíce populární? Že ne? Nevadí! Rádi Vás s nimi seznámíme.
Suchařípa se vrátil k přítelkyni i do televize!
Herec David Suchařípa (44) je sportovec tělem i duší. Podařilo se nám zjistit, že kdysi populární doktor Kroupa z Ordinace v růžové zahradě, který sport také miloval, si potrpí na návraty. celý článek
Balíte dárečky? Ať už jsou vánoční, svatební, anebo třeba narozeninové, nezapomínejte na to, že neoddělitelnou součástí dárků jsou jejich obaly! Pokud nechcete zkazit celkový dojem, dejte si...
Máte malou kuchyňku? Tak to potřebujte využít každičký kousíček místa! Poradíme Vám, jak z malé kuchyně vytvořit malou velkou kuchyni! Zde jsou naše nápady a tipy!
Modelka Tereza Maxová (38) je cestovatelkou tělem i duší. Nejenže se krátce po porodu dcery Míny (0,5) přestěhovala s přítelem Burakem Oymenem a dětmi do Monaka.