Články

7 dobrých důvodů proč nekouřit
Také se snažíte skoncovat s Vaším věčným zlozvykem jménem kouření? Zkusili jste všechny možné zázračné bonbóny, žvýkačky i náplasti, ale nic z toho nezabralo? celý článek
Herečka Sabina Laurinová (38) se rozhodla, že už nebude tolik skákat kolem svých holčiček - Valentinky a Mají.
Zdalipak máte přehled o tom, které ložnicové hity jsou nyní nejvíce populární? Že ne? Nevadí! Rádi Vás s nimi seznámíme.
Herec David Suchařípa (44) je sportovec tělem i duší. Podařilo se nám zjistit, že kdysi populární doktor Kroupa z Ordinace v růžové zahradě, který sport také miloval, si potrpí na návraty.
Obal je součástí dárku!
Balíte dárečky? Ať už jsou vánoční, svatební, anebo třeba narozeninové, nezapomínejte na to, že neoddělitelnou součástí dárků jsou jejich obaly! Pokud nechcete zkazit celkový dojem, dejte si při balení pěkně záležet! celý článek
Máte malou kuchyňku? Tak to potřebujte využít každičký kousíček místa! Poradíme Vám, jak z malé kuchyně vytvořit malou velkou kuchyni! Zde jsou naše nápady a tipy!
Modelka Tereza Maxová (38) je cestovatelkou tělem i duší. Nejenže se krátce po porodu dcery Míny (0,5) přestěhovala s přítelem Burakem Oymenem a dětmi do Monaka.
Už Vás omrzel západní styl interiéru Vašeho domova a rozhodli jste se, že ho trochu osvěžíte originální dekorací z Východu?
Léčivá tekutá réva v zrcadle času
Víte, že pití malého množství vína má na lidský organismus velmi příznivý vliv? Antioxidanty obsažené ve víně zabraňují usazování škodlivin v kardiovaskulárním systému, čímž pomáhají předcházet riziku vzniku srdečního infarktu. celý článek
Zpěvačka Iveta Bartošová (43) tvrdí, že svůj názor nezmění. Na křtu svého nového cédéčka potvrdila, že je připravena podat žádost o rozvod.
Celý měsíc před Vánocemi žila Hana Zagorová (64) v New Yorku. Prožívala tam úspěch svého manžela Štefana Margity (53), který vystupoval v Metropolitní opeře v Janáčkově díle Z mrtvého domu v...
Bronzová Slavice Ewa Farna (16) se už těší na Vánoce. Užívat si je bude doma s rodinou.