Články

Bílou pořád lákají na Broadway a teď i do Číny!
Se zpožděním, ale s úsměvem ve tváři a v elegantním černém oblečení dorazila Lucie Bílá (43) do klubu Karlínek. celý článek
Novomanželka, tanečnice Jovanka Vojtková (31), to má jednoduché. Rocker Pepa Vojtek (44) sní všechno, co mu uvaří. Žádné diety totiž nedrží. Spíše naopak.
Druhá Vicemiss ČR 2009 Hana Věrná (20) se dříve závodně věnovala atletice. S nástupem na vysokou školu se ale rozhodla tento sport opustit. A důvod? Dělá prý škaredé nohy.
Druhá Vicemiss ČR 2009 Hana Věrná (20) se dříve závodně věnovala atletice. S nástupem na vysokou školu se ale rozhodla tento sport opustit. A důvod? Dělá prý škaredé nohy.
Sex, nebo vztah? Muže "na lovu" prozradí jeho pohled
Ženy si pořád lámou hlavu s tím, jak poznat, zda muž hledá vážný vztah nebo si jen chce užít sex. Vědci teď našli na tuto prastarou otázku odpověď. celý článek
Dvanáct finalistek České Miss 2010, které absolvují v Dominikánské republice desetidenní soustředění, je v pořádku, i když sousední Haiti zasáhlo ničivé zemětřesení.
Česká Miss 2009 Iveta Lutovská (26), která již za necelé dva měsíce předá korunku své nástupkyni, na sebe prozradila, že nepatří mezi příliš energické a sportovně založené ženy.
Snažíte si žít zdravě, ve skutečnosti je Váš způsob života spíše asketický, nebo nevyvážený a v konečném výsledku příliš zdraví nejste?
Čerešňáková se stydí, že ještě není vdaná
První Česká vicemiss 2007 Eva Čerešňáková (23) přiznala, že se stydí za to, že ještě není vdaná - i když je se svým přítelem už dva roky zasnoubená. celý článek
Herec Roman Vojtek (37), idol mnoha žen i dívek, se už nemůže dočkat vytoužené dcery. Ta by se měla narodit koncem jara.
U malých dětí, které spí průměrně osm a méně hodin denně, hrozí nebezpečí nadměrné tvorby krevního cukru. Ten je přitom předzvěstí onemocnění cukrovkou (diabetem).
I když textařka Gábina Osvaldová (56) měla občas svého manžela, hudebního skladatele Ondřeje Soukupa, (58) pro jeho nevěru se zpěvačkou Lucií Šoralovou po zuby, jsou dokonalá tvůrčí dvojka.