Články

Pepa Vojtek problémy s nadváhou neřeší. Spořádá, na co přijde!
Novomanželka, tanečnice Jovanka Vojtková (31), to má jednoduché. Rocker Pepa Vojtek (44) sní všechno, co mu uvaří. Žádné diety totiž nedrží. Spíše naopak. celý článek
Druhá Vicemiss ČR 2009 Hana Věrná (20) se dříve závodně věnovala atletice. S nástupem na vysokou školu se ale rozhodla tento sport opustit. A důvod? Dělá prý škaredé nohy.
Druhá Vicemiss ČR 2009 Hana Věrná (20) se dříve závodně věnovala atletice. S nástupem na vysokou školu se ale rozhodla tento sport opustit. A důvod? Dělá prý škaredé nohy.
Ženy si pořád lámou hlavu s tím, jak poznat, zda muž hledá vážný vztah nebo si jen chce užít sex. Vědci teď našli na tuto prastarou otázku odpověď.
Česká Miss vybrala na pomoc Haiti 10 tisíc dolarů
Dvanáct finalistek České Miss 2010, které absolvují v Dominikánské republice desetidenní soustředění, je v pořádku, i když sousední Haiti zasáhlo ničivé zemětřesení. celý článek
Česká Miss 2009 Iveta Lutovská (26), která již za necelé dva měsíce předá korunku své nástupkyni, na sebe prozradila, že nepatří mezi příliš energické a sportovně založené ženy.
Snažíte si žít zdravě, ve skutečnosti je Váš způsob života spíše asketický, nebo nevyvážený a v konečném výsledku příliš zdraví nejste?
První Česká vicemiss 2007 Eva Čerešňáková (23) přiznala, že se stydí za to, že ještě není vdaná - i když je se svým přítelem už dva roky zasnoubená.
Roman Vojtek na pověry nevěří, pro dítě už má jméno i kočárek
Herec Roman Vojtek (37), idol mnoha žen i dívek, se už nemůže dočkat vytoužené dcery. Ta by se měla narodit koncem jara. celý článek
U malých dětí, které spí průměrně osm a méně hodin denně, hrozí nebezpečí nadměrné tvorby krevního cukru. Ten je přitom předzvěstí onemocnění cukrovkou (diabetem).
I když textařka Gábina Osvaldová (56) měla občas svého manžela, hudebního skladatele Ondřeje Soukupa, (58) pro jeho nevěru se zpěvačkou Lucií Šoralovou po zuby, jsou dokonalá tvůrčí dvojka.
Míša Maláčová (38), ředitelka soutěže Česká Miss, řídí své pracovní aktivity především ze Švýcarska, kde žije se svým partnerem, uhlobaronem Zdeňkem Bakalou.