Články

Šárka Vaňková: Dan není případ propsychiatra!
Daniel Hůlka (42) prchá z Česka. Poté, co bulvár zveřejnil informaci, že je hospitalizován na psychiatrické klinice. celý článek
Novou Miss ČR pro rok 2009 se včera (24.10.) stala finalistka s číslem 10 Aneta Vignerová (21).
Skotští vědci zjistili, že naše vnitřní hodiny jsou tak komplikované, protože reagují nejen na různé roční doby, ale i na to, jak se mění během dne množství světla.
Herec a moderátor Jan Kraus (56) plánuje se svým bratrem Ivanem (70) natočit druhé CD povídek.
Kristelová se přiznala: "Chystám velkolepou svatbu, budu mít zlaté vlasy!"
Moderátorka Kateřina Kristelová (29) se rozhodla, že se na jaře vdá. A protože chystá velkolepou svatbu, je už v jejich přípravách. celý článek
Pravidelná konzumace mořských ryb je dobrou prevencí před vznikem cukrovky typu B. Britští vědci ale zjistili, že v případě korýšů platí pravý opak.
Iluzionista Pavel Kožíšek (39), jeden z nejprodávanějších umělců českého showbyznysu, se stal "králem" českých kouzelníků!
Zdá se, že zpěvák Roman Vojtek (37) zpil od muzikálů do televize.
Bolesti hlavy může mít na svědomí znečistěné ovzduší
Bolí vás hlava a nevíte proč? Možná je to velkým množstvím exhalací ve vzduchu. celý článek
Zpěvačka Helena Vondráčková (62) si na své konto může přičíst další ocenění. Homosexuálové ji udělili titul Gay osobnost žena roku.
Paparazzo, který poskytl fotografie údajně zachycující tajnou návštěvu prezidenta Václava Klause u Radka Johna, sám skočil na špek.
Těhulky, začaly jste příliš přibírat na váze a hrozíte se, kam až se přísná červená ručička stihne do termínu porodu ještě vyšplhat?