Články

Krejčíř přiznává: "Ranní vstávání je pro mě katastrofa!"
Herec a moderátor Tomáš Krejčíř (38), vzorný otec tří dětí - jedenáctileté Dorky, osmiletého Adama a tříletého Davida -, je šťastný, že má velkou rodinu. celý článek
Platí to alespoň o Angličankách. Nový průzkum ukázal, že na britských ostrovech už muži nejsou pány nových technologií. Ženy je předstihly.
Charismatický herec Tomáš Hanák (52) poprvé vydal autorské písňové album a nazval ho svým jménem.
Ženy se dožívají vyššího věku než muži a není to tím, že mají lehčí život. Japonští vědci se domnívají, že našli skutečný důvod. Dámy jsou k tomu totiž geneticky naprogramované.
Válka modelek? Lucie Hadašová se zlobí!
Česká Miss Lucie Hadašová (23) je naštvaná. Tvrdí, že její slova někdo záměrně zkreslil a chce rozpoutat válku mezi modelkami. celý článek
Víte, že opálené bříško vypadá štíhlejší? Že k jeho skvělé formě lze vedle tvrdého tréninku zaměřeného výhradně na oblast břišního svalstva přispět také jogging nebo veslování?
Častěji, než jak uvařit nějakou dobrotu, se prý kuchaře Jiřího Babici (48) lidé ptají, jak přišel ke své přezdívce. A potom je nejvíce zajímá, jak se rychle vylízat z kocoviny.
Porod bolí, bohužel. Naštěstí však existují triky, které mohou utrpení zmínit, anebo jej alespoň trochu urychlit. Zajímá Vás, jaké? Čtěte dále!
"Ivetě jsem nebyl nikdy nevěrný, nerozvedu se!"
Zkrachovalý producent a manžel zpěvačky Ivety Bartošové (43) Jiří Pomeje (44) utekl na víkend z Prahy k rodičům do Českých Budějovic. celý článek
Jak zvládáte lehy sedy a cvičení s tyčí? Už jste dosáhli v oblasti posilování Vašeho bříška alespoň na druhý pohled znatelných výsledků?
Slavnostní galavečer Český slavík Mattoni 2009, který se uskutečnil v pražské Státní opeře, nikoho výrazně nepřekvapil.
Že Vám česnek nevoní, nemáte rádi cibuli a už vůbec byste nevzali do úst ani kousíček chilli papričky?