Články

Zamilovaná Kalivodová plánuje dítě, ale čeká na hlas shůry!
Operní zpěvačka Andrea Kalivodová (32) je zastánkyní zodpovědného přístupu k životu, a tak nechce nic ponechávat náhodě. celý článek
I přesto, že moderátor a muzikant Marek Eben (51) onemocněl trombózou, považuje letošní rok za velmi úspěšný.
Podařilo se Vám, vypakovat celou rodinku na víkend k babičce, či na podobný delší výlet? Upřímně Vám blahopřejeme!
Zpěvačka Ewa Farna (16), která koncem října vydává své nové album s názvem Virtuální, plánuje začátkem listopadu také turné.
Volencová dostala své dcery do televize i do knížky!
Herečka Zdeňka Žádníková-Volencová (34), populární Ivanka z Velmi křehkých vztahů, natáčí nejen televizní seriál. celý článek
Herce Kryštofa Hádka (27) můžeme vidět na prknech pražských divadel - Rokoka, Palace a Švandova divadla. A také ve filmu Bobule.
Odpíráte si sladkou čokoládu kvůli strachu z nevzhledných červených pupínků? Snažíte se omezit koupání a sprchování z důvodu Vaší suché pleti?
Zpěvák Josef Laufer, který letos v srpnu oslavil sedmdesátku, si včera (5. 10.) ke svým kulatinám nadělil jubilejní koncert v Divadle Hybernia.
Kyselina listová snižuje riziko vady plodu, radí odborníci
Kyselinu listovou si člověk nedovede sám vytvořit, a proto ji musíme přijímat ve stravě. Tato látka je velmi důležitá zejména pro těhotné ženy a ty, které se chystají otěhotnět. celý článek
Modelka a doktorka farmacie Jana Doleželová (28) nemá kvůli svým aktivitám příliš mnoho možností sledovat pěveckou soutěž Česko Slovenská SuperStar.
Političky z Věcí veřejných vzaly kampaň do svých rukou.
Po návrháři Josefu Klírovi převzala oděvní žezlo v soutěži Miss ČR návrhářka Liběna Rochová (58).