Články

Zútulněte si svůj příbytek!
Podařilo se Vám, vypakovat celou rodinku na víkend k babičce, či na podobný delší výlet? Upřímně Vám blahopřejeme! celý článek
Zpěvačka Ewa Farna (16), která koncem října vydává své nové album s názvem Virtuální, plánuje začátkem listopadu také turné.
Herečka Zdeňka Žádníková-Volencová (34), populární Ivanka z Velmi křehkých vztahů, natáčí nejen televizní seriál.
Herce Kryštofa Hádka (27) můžeme vidět na prknech pražských divadel - Rokoka, Palace a Švandova divadla. A také ve filmu Bobule.
Nevěřte nesmyslům!
Odpíráte si sladkou čokoládu kvůli strachu z nevzhledných červených pupínků? Snažíte se omezit koupání a sprchování z důvodu Vaší suché pleti? celý článek
Zpěvák Josef Laufer, který letos v srpnu oslavil sedmdesátku, si včera (5. 10.) ke svým kulatinám nadělil jubilejní koncert v Divadle Hybernia.
Kyselinu listovou si člověk nedovede sám vytvořit, a proto ji musíme přijímat ve stravě. Tato látka je velmi důležitá zejména pro těhotné ženy a ty, které se chystají otěhotnět.
Modelka a doktorka farmacie Jana Doleželová (28) nemá kvůli svým aktivitám příliš mnoho možností sledovat pěveckou soutěž Česko Slovenská SuperStar.
"Kluky pusťte k vodě, volte nás," lákají političky v plavkách na billboardech
Političky z Věcí veřejných vzaly kampaň do svých rukou. celý článek
Po návrháři Josefu Klírovi převzala oděvní žezlo v soutěži Miss ČR návrhářka Liběna Rochová (58).
Délka života se ve většině zemí planety prodlužuje. Poslední výzkumy ukazují, že většina dětí, které se narodí v rozvinutých zemích v tomto století, se dožije sta let.
Moderátorka Top Star magazínu Gábina Partyšová (30) patří mezi nejlépe oblékané celebrity. Každý týden ji můžeme vidět na obrazovce v nové módní kreaci.