Bydlení

Chytrá žena ví, jak si ušetřit čas pro sebe
Péče o domácnost je stále spíše úlohou nás, žen. Usnadněte si tedy své domácí povinnosti a myslete na sebe! celý článek
Každý měsíc řešíte to samé. Ohlídat, aby byly zaplacené všechny účty včetně splátek za půjčky, kontokorenty a kreditní karty.
Co do ledničky patří a nepatří? Kam se má ideálně uskladnit zelenina a ovoce? Nebo jak si zařídit úložné prostory v kuchyni?
Hudbu posloucháme v různorodých životních situacích. Pouštíme si ji pro zpestření každodenních činností.
5 tipů pro nezapomenutelný zahradní mejdan
Sluneční paprsky hřejí stále více, táhnou nás ven a lákají k akcím pod širým nebem. celý článek
Pokud už jste se rozhodli, že chcete bydlet ve svém vlastním domě. Je nutné na samém začátku udělat velké rozhodnutí.
Vypadá velice vkusně, má nadčasový design a zapadne do každé kuchyně. Je velice výkonný, snadno se udržuje a zvládne vám pomoci připravit téměř cokoli na co jen pomyslíte. Ano, představujeme...
V dnešní době není mužům lhostejné, jak vypadá jejich domov. Rádi se podílí na výběru stavebního materiálu i na vybavení domácnosti.
Koště do ruky, je čas na jarní úklid
Po chladných šedých ránech se konečně probouzíme do sluncem zalitých dnů. Jaro definitivně přebralo žezlo po studené zimě, a tak se můžeme pomalu těšit na rozkvetlé louky plné voňavých květů. Toto období s sebou ale přináší také jedno nepsané pravidlo týkající se jarního úklidu. celý článek
Asi v každé ženě je ukryt kousek princeznovského já. Ať je vám čerstvých osmnáct nebo přes padesát, ať chodíte v botách na podpatku, teniskách nebo crocsech. Každá z nás by měla mít místo, kde...
K ložnímu prádlu patří prostěradla zcela neodmyslitelně. Vybrat si takové, které bude posteli i nám správně „sedět“, není zase tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát.
Charitativní Shop ProTibet funguje pod záštitou neziskové organizace MOST, o.p.s. Nákupem v eshopu podpoříte chod rozvojových projektů na pomoc Tibeťanům v Tibetu a indickém exilu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13