Články

Američané testovali antidepresant
Lék, který neprošel testy coby antidepresant, je teď oslavován jako "ženská Viagra". Má totiž nečekané, ale příjemné vedlejší účinky. celý článek
Prekérní situace. Všechny bychom si přály, abychom se do ní nikdy nedostaly.
Moderátorka Zuzana Belohorcová (33) vlastnila s přítelem a budoucím otcem jejich dcery Salmy Vlastou Hájkem společnou značku módního oblečení Faith.
Vánoční dekoraci si můžete buď koupit, naaranžovat, nalepit, anebo třeba upéct.
Ani rozchod, ani svatba, hodnotí Borhyová svůj vztah
Lucie Borhyová (31) se raduje, že za ní konečně přiletěl z Kréty otec jejího syna Lucase, majitel cestovní kanceláře Niko Papadakis (32). celý článek
Pevné a ploché bříško by si přály mít snad všechny ženy. Jenže svět je nespravedlivý, každá žena má k vytouženému ideálnímu bříšku úplně jiné předpoklady.
Kateřina Konvalinka Průšová (25) obleče jako jedna z vybraných modelek již tuto sobotu exkluzivní spodní prádlo navržené Josefem Klírem pro přehlídku Top Secret.
Není. Jen to chce vybrat ten správný sport. Naprosto nežádoucí v těhotenství je naproti tomu absence pohybové aktivity!
Denisa Dvořáková dostala ocenění Modelka roku!
Topmodelka Denisa Dvořáková (20) převzala v pražském klubu SaSaZu ocenění Elle Style Award v kategorii Modelka roku. celý článek
Že je Vašemu dítěti už skoro rok a půl a stále ještě nechodí na nočník, zatímco kamarádčina holčička ovládá tento návyk již od devíti měsíců?
Modelka, zpěvačka a nyní také spisovatelka Iva Frühlingová (27), která žila dlouho ve Francii a stále tam jezdí, dobře ví, jaká je ve světě situace v modelingu.
Zpěvák Daniel Hůlka (41) zažil poslední měsíc velmi nepříjemné období.