Články

Kynuté knedlíky
Sladké kynuté knedlíky patří mezi vyhlášené speciality české kuchyně. Pokud se Vám nechce vařit, měli byste znát jejich přípravu alespoň teoreticky! celý článek
Herec a režisér Lumír Olšovský (36) už nechce na veřejnosti ventilovat své soukromí. Má s tím ty nejhorší zkušenosti.
Modelka Agáta Hanychová (25), která už nějaký ten pátek randí s motokrosařem Janem Brabcem, přiznala, že to byla ona, kdo zinscenoval jejich vztah.
Původní plán uchytit se jako modelka ve Spojených státech se Miss ČR 2008 Zuzaně Jandové (22) zatím nedaří. Zakotvila proto na pár měsíců v italském Miláně, kde nabírá nové zkušenosti.
Osvaldovou už Robin Hood přestal strašit
Gábina Osvaldová (56) patří mezi ženy, které se jen tak něčeho neleknou. Během života ji nevyděsily ani všechny mladé krasavice, které se motaly kolem jejího manžela, hudebního skladatele Ondřeje Soukupa (58). celý článek
Zpěváka Mariána Vojtka (37) a exmanželku Daniela Hůlky a Pepy Vojtka Libušku Vojtkovou (29) pojí více než společné vystupování na scéně Divadla Hybernia.
Zpěvák a poslední dobou i fotograf Peter Nagy (51) se teď v hudbě specializuje na rock´n´roll. A při focení na akty krásných žen.
Že už jste si dlouho nepřipravili dobré české jídlo? Uvařte si znojemskou omáčku z kyselých okurek!
Sýrová omáčka k masu
Tento recept se hodí do sbírky všem milovníkům výrazných chutí a lahodných kombinací. Sýrová omáčka dodá masu zajímavou chuť! celý článek
Svíčková na smetaně patří mezi nejoblíbenější česká jídla. Pojďme si ji společně připravit!
Dostali jste chuť na šunkofleky, ale máte tak velký hlad, že nevydržíte čekat, než se upečou v troubě? Zkuste nás nepečený recept pro hladové!
Máte po náročném pracovním týdnu konečně trochu času, abyste si uvařili klasické české jídlo? Přinášíme Vám recept na výtečnou rajskou omáčku!