Články

Labužnická koprová omáčka
Máte z dětství špatné vzpomínky na studenou koprovku ze školní družiny? Tak na tu zapomeňte! Ta naše labužnická Vám určitě zachutná! celý článek
Dali byste si omáčku, ale chtělo by to nějakou změnu? Nechte své recepty na rajskou, svíčkovou či koprovku v klidu odpočívat a vyzkoušejte recept našich sousedů!
Milujete italské těstoviny? Tak to musíte znát recept na boloňskou omáčku! Tady je!
Monotónní hlas si lidé spojují se sílou, mocí a sebevědomím. Snad i proto mají muži, jejichž hlas se při mluvení moc nemění, tak velký úspěch.
"Tetování už mám, teď chci vlastní reality show," říká skromný Sámer Issa
Zpěvák Sámer Issa (24) už neví, čím by zaujal. Snad jen tím, že by se začal chovat skromně. celý článek
Zkraje dubna oslavila modelka a Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová své jednadvacáté narozeniny. Její přítel Jean jí vymyslel překvapení.
Na slavnostním udílení hudebních cen Anděl 2009 vystoupila zpěvačka Marta Jandová (36) se svojí kapelou Die Happy jako zahraniční host.
Toužíte po krásném zářivém úsměvu, a přitom se nechcete stresovat v prostředí zubní ordinace? Vyzkoušejte revoluční řešení v oblasti bělení zubů! Vybělte si svůj chrup v pohodlí domova!
Nosková vzala život hákem, bude se vdávat s velkým bříškem
Zpěvačka, herečka a muzikálová hvězda Míša Nosková (27) přímo zatočila se svým životem, se kterým si po úspěchu v Super Star nevěděla moc rady. celý článek
Tanečnice Jovanka Vojtková (31) myslí na zadní kolečka. Večery tráví na jevišti v divadle, dny pak ve svém kosmetickém salonu.
Modelka a věčná hledačka bohatých mužů Dominika Mesárošová (24) se ve společnosti čím dál častěji ukazuje se svým expřítelem, italským podnikatelem Antoniem Tornagem (44).
Česká Miss 2009 Iveta Lutovská (26) si uvědomuje, že se modelingem nemůže živit věčně. Studuje na vysoké škole sociální a masovou komunikaci. Je už bakalářkou, ale teď touží po dalším titulu.