Články

Míša řezy potěší nejen děti!
Máte chuť na něco dobrého a přitom výživného? Upečte si Míša řezy podle našeho receptu. Tímto dezertem potěšíte nejen své děti, ale i zbytek rodiny! celý článek
Dostali jste chuť na vydatný oběd? Tak co by Vaše mlsné jazýčky říkaly křenové omáčce s hovězím masem? Zde je náš recept!
Máte z dětství špatné vzpomínky na studenou koprovku ze školní družiny? Tak na tu zapomeňte! Ta naše labužnická Vám určitě zachutná!
Dali byste si omáčku, ale chtělo by to nějakou změnu? Nechte své recepty na rajskou, svíčkovou či koprovku v klidu odpočívat a vyzkoušejte recept našich sousedů!
Boloňská omáčka jako v Itálii
Milujete italské těstoviny? Tak to musíte znát recept na boloňskou omáčku! Tady je! celý článek
Monotónní hlas si lidé spojují se sílou, mocí a sebevědomím. Snad i proto mají muži, jejichž hlas se při mluvení moc nemění, tak velký úspěch.
Zpěvák Sámer Issa (24) už neví, čím by zaujal. Snad jen tím, že by se začal chovat skromně.
Zkraje dubna oslavila modelka a Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová své jednadvacáté narozeniny. Její přítel Jean jí vymyslel překvapení.
Chtěla bych příští rok vyhrát Anděla, přiznala Marta Jandová
Na slavnostním udílení hudebních cen Anděl 2009 vystoupila zpěvačka Marta Jandová (36) se svojí kapelou Die Happy jako zahraniční host. celý článek
Toužíte po krásném zářivém úsměvu, a přitom se nechcete stresovat v prostředí zubní ordinace? Vyzkoušejte revoluční řešení v oblasti bělení zubů! Vybělte si svůj chrup v pohodlí domova!
Zpěvačka, herečka a muzikálová hvězda Míša Nosková (27) přímo zatočila se svým životem, se kterým si po úspěchu v Super Star nevěděla moc rady.
Tanečnice Jovanka Vojtková (31) myslí na zadní kolečka. Večery tráví na jevišti v divadle, dny pak ve svém kosmetickém salonu.