Články

Frühlingová píše novou knihu o tajemstvích žen
Modelka a zpěvačka Iva Frühlingová (27) se opět vrhla na psaní. Její první kniha ze světa modelingu se stala doslova bestsellerem, a tak se Iva rozhodla, že napíše další, tentokrát plnou příběhů z ženského prostředí. Bude stejně úspěšná? celý článek
Chcete v mladém i zralém věku vypadat úžasně jako zpěvačka Madonna, aniž byste se přitom denně trápila namáhavým cvičením? Udělejte to jako ona a použijte k formování své postavy vibračního...
Milé dámy, jak dobře víme, boj s celulitidou není vůbec snadný. Abychom Vám v tomto boji pomohli, přinášíme tip, jak s tímto ošklivým pomerančovým strašákem pořádně zatočit!
Zatímco zpěvačka Iveta Bartošová (43) od léta slibovala, že vydá knihu o svém životě, předstihla ji její hospodyně Zlata "Golda" Dvořáková.
Pohled na ženské křivky má na muže stejný vliv jako drogy
Zaoblené ženské křivky mají na mužský mozek podobný vliv jako alkohol nebo drogy. Prokázal to nový výzkum vědců z americké Georgie. celý článek
I se když Leona Machálková (42) přátelsky stýká s otcem svého syna Artura, architektem Bořkem Šípkem (60), nepřipouští, že by mohli být ještě někdy milenci.
Kýchání, slzení a smrkání v důsledku "senné rýmy" může alergiky pronásledovat rok co rok déle a déle. Příčinou jsou podle italských lékařů stále delší pylové sezóny.
Zpěvačka Míša Nosková (27) je ve čtvrtém měsíci těhotenství. "Teprve ho začínám, ale je to paráda. Cítím se skvěle," svěřila své pocity.
Španělský ptáček, oblíbený recept
Potrpíte si na klasická česká jídla? Nebo snad čekáte zahraniční návštěvu? Udělejte španělské ptáčky! celý článek
V pěvecké soutěži Česko Slovenská SuperStar Jan Bendig (16) sice neskončil na prvních příčkách, přesto se mu na rozdíl od některých kolegů zatím daří udržet se v showbyznysu.
Nepatříte mezi příznivce zdravé výživy? Jste skálopevně přesvědčeni o tom, že byste si mrkvovou polévku nedali ani náhodou? Tahle Vám určitě zachutná!
Máte rádi pečené kuře, rádi byste si ho však dali na trochu jiný způsob? Jako zpestření použijte žampiony!