Články

Trápí Vás celulitida? Pořiďte si legíny proti celulitidě!
Milé dámy, jak dobře víme, boj s celulitidou není vůbec snadný. Abychom Vám v tomto boji pomohli, přinášíme tip, jak s tímto ošklivým pomerančovým strašákem pořádně zatočit! celý článek
Zatímco zpěvačka Iveta Bartošová (43) od léta slibovala, že vydá knihu o svém životě, předstihla ji její hospodyně Zlata "Golda" Dvořáková.
Zaoblené ženské křivky mají na mužský mozek podobný vliv jako alkohol nebo drogy. Prokázal to nový výzkum vědců z americké Georgie.
I se když Leona Machálková (42) přátelsky stýká s otcem svého syna Artura, architektem Bořkem Šípkem (60), nepřipouští, že by mohli být ještě někdy milenci.
Změny klimatu prodlužují alergikům jejich utrpení
Kýchání, slzení a smrkání v důsledku "senné rýmy" může alergiky pronásledovat rok co rok déle a déle. Příčinou jsou podle italských lékařů stále delší pylové sezóny. celý článek
Zpěvačka Míša Nosková (27) je ve čtvrtém měsíci těhotenství. "Teprve ho začínám, ale je to paráda. Cítím se skvěle," svěřila své pocity.
Potrpíte si na klasická česká jídla? Nebo snad čekáte zahraniční návštěvu? Udělejte španělské ptáčky!
V pěvecké soutěži Česko Slovenská SuperStar Jan Bendig (16) sice neskončil na prvních příčkách, přesto se mu na rozdíl od některých kolegů zatím daří udržet se v showbyznysu.
Také mrkvová polévka se dá jíst!
Nepatříte mezi příznivce zdravé výživy? Jste skálopevně přesvědčeni o tom, že byste si mrkvovou polévku nedali ani náhodou? Tahle Vám určitě zachutná! celý článek
Máte rádi pečené kuře, rádi byste si ho však dali na trochu jiný způsob? Jako zpestření použijte žampiony!
Škrábe Vás v krku? Máte rýmu? Nebo Vám česnek jednoduše chutná? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, připravte si chutnou česnekovou pomazánku!
Bolest ustává - co dokáže moderní lékařská věda? Masážní andulační systém firmy hhp byl vyvinut německými lékaři a předními vědci působícími v univerzitních klinikách.