Články

Bende si SuperStar si nenechá ujít!
Zpěvák Petr Bende (32), který se do povědomí posluchačů dostal především díky soutěži Česko hledá SuperStar, se už nemohl dočkat nového rozjezdu populární pěvecké soutěže. celý článek
Většina žen, zvláště pak těch světlovlasých, touží po hustších, výraznějších řasách a je ochotna pro ně mnohé obětovat. I barvu svých očí.
Muzikál Dracula vychází na CD. Zatímco na jevišti Divadla Hybernia se v hlavní roli střídají s Danielem Hůlkou (41) zpěváci Marián Vojtko (36) a Pepa Vojtek (44), na cédéčku si ani neškrtnou.
Herečka Bára Štěpánová (49) se před dvěma měsíci provdala ze svého dlouholetého milence Mirka Barabáše (46).
Zagorová se přiznala: Má ve skříni oblečení za statisíce!
Zpěvačka Hana Zagorová (62) je vždy perfektně upravená a elegantní. Na módní výstřelky si nijak zvlášť nepotrpí. celý článek
Přísun alkoholu by mohl pomoci osobám po úrazu hlavy.
Herečka Jitka Čvančarová (31), která bývá někdy nazývána českou Sofií Loren, prožila deset měsíců ve vysočanských ateliérech.
Kariéra oblíbené herečky Nely Boudové (41) na rozdíl od některých jejích kolegyň nikterak neskomírá.
Podhůrský se usadil. Už nepaří, ale vaří!
Moderátor, muzikant a herec Zdeněk Podhůrský (50) býval opředen nejrůznějšími skandály. Zvláště, když žil s Ivetou Bartošovou. Dnes je ale prý všechno jinak. celý článek
S napětím očekáváte příchod nového člena rodiny a lámete si hlavu nad tím, jak připravit na tuto změnu ostatní členy Vaší rodiny?
Prezidentka soutěže Miss ČR a vítězka Miss World 2006 Taťána Kuchařová (21) nedávno vydražila svoje šaty, ve kterých vyhrála Miss World.
I když se herec Martin Dejdar (44) stal patronem kulinářského festivalu S gulášem kolem světa, na tuto specialitu si vůbec nepotrpí.