Články

Dietní pochoutka? Tatarák z lososa!
Hledáte zdravé a dietní jídlo? Máme pro Vás tip! Tatarák z lososa, který patří mezi oblíbené pochoutky. Je hotový za chviličku a oblíbí si ho celá Vaše rodina. celý článek
O tom, že se moderátor Leoš Mareš (33) už nějakou dobu schází s milenkou Gabrielou Dvořákovou, se spekulovalo dlouho.
Inteligence je po kouření druhým nejrizikovějším faktorem pro vznik srdečních nemocí. Podle lékařů by se osvětové kampaně měly zaměřit především na osoby s nižším IQ.
Moderátorka a modelka Eva Decastelo Aichmajerová (31) se už v šestinedělí opět vrhla do práce. Ale každou volnou chvíli prožívá se synem Michaelem.
Pavel Liška hraje psychické exoty, ale je normální
Pavel Liška (39) je jako herec zaškatulkován do rolí psychicky vychýlených lidí. Však také poprvé zaujal v titulní postavě filmu Návrat idiota. Nyní se bude prezentovat i jako televizní moderátor. celý článek
Lidé, kteří se snaží zhubnout, by se měli přestěhovat do větší nadmořské výšky, tvrdí vědci.
Francouzská herečka Michele Mercierová (71), letos největší hvězda sobotního (6. 2.) Plesu v Opeře, se do Prahy nepřijela jen ukázat svým příznivcům.
Návrhářka ukrajinského původu Natali Ruden (39) uspořádala minulý týden velkolepou módní přehlídku inspirovanou diamanty.
Eva Pilarová je na zajíčky!
Zpěvačka Eva Pilarová(70) chystá velké koncertní turné. Zazpívá na něm své slavné duety. A její původní partnery zastoupí zpěváci o mnoho let mladší. Když jim Eva Pilarová nabídla spolupráci, byli nesmírně nadšeni. celý článek
Janské Lázně jsou klidným horským lázeňským městečkem s nevšední historií a jako jediné lázně v Krkonoších jsou raritou mezi ostatními horskými středisky.
Moderátorka Zuzana Belohorcová (33) porodila dceru Salmu Hájek. Přestože se porod neobešel bez komplikací, Salma se nakonec dostala na svět živá a zdravá.
Pití alkoholu může být pro srdce mužů prospěšné, pro ženy to však neplatí. Vědci přesto nedoporučují, aby s ním silnější polovina lidstva začínala s nadějí, že se vyhne srdečním nemocem.