Články

Ondřej Soukup lítá jenom kolem muzikálu!
Manželé Ondřej Soukup (58) s Gábinou Osvaldovou (56) dokončují muzikál Robin Hood, který bude mít premiéru 1. září v Divadle Kalich. celý článek
Trošku ufuněná, ale s úsměvem od ucha k uchu připádila zpěvačka a moderátorka Dara Rolins (37) na akci do klubu SaSaZu. "Nejdu ani zpívat ani si zatrsat, na to je trošku brzy, ale jsem tu tak...
Říká se, že láska prochází žaludkem. Připravte Vašemu milovanému jedinečné tiramisu, které zvládnete za několik minut.
Hledáte zdravé a dietní jídlo? Máme pro Vás tip! Tatarák z lososa, který patří mezi oblíbené pochoutky. Je hotový za chviličku a oblíbí si ho celá Vaše rodina.
Za rozchodem není nikdo třetí, stojí si Mareš stále za svým
O tom, že se moderátor Leoš Mareš (33) už nějakou dobu schází s milenkou Gabrielou Dvořákovou, se spekulovalo dlouho. celý článek
Inteligence je po kouření druhým nejrizikovějším faktorem pro vznik srdečních nemocí. Podle lékařů by se osvětové kampaně měly zaměřit především na osoby s nižším IQ.
Moderátorka a modelka Eva Decastelo Aichmajerová (31) se už v šestinedělí opět vrhla do práce. Ale každou volnou chvíli prožívá se synem Michaelem.
Pavel Liška (39) je jako herec zaškatulkován do rolí psychicky vychýlených lidí. Však také poprvé zaujal v titulní postavě filmu Návrat idiota. Nyní se bude prezentovat i jako televizní moderátor.
Lidé s nadváhou by měli zkusit žít na horách
Lidé, kteří se snaží zhubnout, by se měli přestěhovat do větší nadmořské výšky, tvrdí vědci. celý článek
Francouzská herečka Michele Mercierová (71), letos největší hvězda sobotního (6. 2.) Plesu v Opeře, se do Prahy nepřijela jen ukázat svým příznivcům.
Návrhářka ukrajinského původu Natali Ruden (39) uspořádala minulý týden velkolepou módní přehlídku inspirovanou diamanty.
Zpěvačka Eva Pilarová(70) chystá velké koncertní turné. Zazpívá na něm své slavné duety. A její původní partnery zastoupí zpěváci o mnoho let mladší. Když jim Eva Pilarová nabídla spolupráci,...