Články

Ruppert je lepší na pódiu než na kurtu!
Kuloárové šeptandy před zahájením pátého ročníku nohejbalového turnaje rockových kapel, Festonda Cup 2009, který proběhl na kurtech v Praze Vršovicích, favorizovaly na prvenství členy skupiny Monkey Business. celý článek
Kdyby nebyla tanečnicí a moderátorkou, usilovala by Kristina Bastien-Kloubková o to stát se degustátorkou voňavek, nebo alespoň pracovat ve značkové parfumérii.
Za vykonstruovanou kauzu a provokaci pokládá nejpopulárnější zpěvák Karel Gott (70) zveřejnění svého údajného osobního dopisu komunistickému prezidentovi Husákovi.
Když Joanne Mackieová (28) zjistila, že je alergická na vlastní dítě, byl to pro ni šok.
Farna přiznává: "Moje první láska byla platonická!"
Zpěvačka Ewa Farna oslaví 12. srpna šestnáctiny prozaicky s rodiči. "Žádné velké popíjení to nebude, ale domácí rodinná oslava," vysvětlila zpěvačka. celý článek
Ivan Vodochodský (46), televizní kuchař, herec a producent ví moc dobře, která celebrita umí vařit a která se jen tak tváří, že umí, aby byla "in".
S debutovou deskou Ztrácíš získal hudebník Marek Ztracený (24) hned několik ocenění. Mimo jiné Českého slavíka za objev roku.
Bára Kolářová (25) , modelka a Česká Vicemiss z roku 2006, se v září chystá definitivně ukončit školu. A to si zaslouží pořádnou odměnu.
Košík do ruky a hurá na piknik!
Jak to tak vypadá, letošní léto bude poněkud více uplakané než obvykle. Pikniková sezóna je však v plném proudu. celý článek
Přestože je léto a většina herců si užívá volno, Jiří Mádl (22) mezi ně rozhodně nepatří.
Děti, které jedí dost mléčných výrobků jako jsou sýry a jogurty a pijí dost mléka, si zvyšují šanci, že se dožijí vyššího věku.
Zpěvačka Heidi Janků (46) sice momentálně nouzi o práci nemá, přesto se bojí, aby i ji nezasáhla ekonomická krize.