Články

Míša Maláčová chystá show v tovární hale!
Míša Maláčová (38), ředitelka soutěže Česká Miss, řídí své pracovní aktivity především ze Švýcarska, kde žije se svým partnerem, uhlobaronem Zdeňkem Bakalou. celý článek
Gábina Partyšová (31) má v každém Top Star magazínu na Primě reportáž z večírku plného celebrit. Zdá se, že žije jenom různými soaré a pamlsky, které se na nich podávají.
Podle výsledků průzkumu si miliony Angličanů myslí, že ženy se moc líčí. Muži by dávali přednost přirozenějšímu vzhledu příslušnic krásnějšího pohlaví.
Českou Miss 2008 Elišku Bučkovou (20) čeká letos možná zlom v její dráze modelky. Už v půlce ledna odlétá zkusit štěstí jako modelka do Itálie a pak do Německa.
Nechci se mstít, zůstaneme přáteli, říká Zlata Adamovská
Titulní stránky bulváru zaplnila kauza publicisty a lídra Věcí veřejných Radka Johna (55). Ten přiznal sedmiletou nemanželskou dceru Terezku (7). celý článek
Playmate Vlaďka Erbová (28) se už deset let nemůže zbavit závislosti na cigaretách. Přiznává, že je ale spíše sváteční kuřačka. Doma ji nenapadne zapálit si - už kvůli dceři.
Jste na rodičovské se dvěma dětmi? Nezvládáte už všechno s takovým přehledem jako předtím s jedním dítětem?
Miss World 2006 Taťána Kuchařová (21) se podílí se svou Nadací Krása pomoci na výstavě kostýmů a rekvizit z pohádkových seriálů České televize Arabela a Arabela se vrací, která je otevřena do...
Spalte stopy vánočních hříchů!
Potřebujete po svátcích trochu zhubnout? Slibujete si, že napřesrok budete mít pevnější vůli a tolik nepřiberete? celý článek
Jiří Pomeje (45), zavržený manžel zpěvačky Ivety Bartošové (43), svou ženu brání. Tvrdí, že Iveta je nejlepší česká zpěvačka a jejich vzájemné rozepře na tom nic nemění.
Čím déle se žena snaží otěhotnět, tím víc riskuje, že její potomek nebude zdravý.
Zpěvačka Heidi Janků (47) se už poněkolikáté vydala se svým manželem Ivo Pavlíkem na Kanárské ostrovy, aby zde oslavili nový rok.