Články

Muži si myslí, že to ženy s líčením přehánějí
Podle výsledků průzkumu si miliony Angličanů myslí, že ženy se moc líčí. Muži by dávali přednost přirozenějšímu vzhledu příslušnic krásnějšího pohlaví. celý článek
Českou Miss 2008 Elišku Bučkovou (20) čeká letos možná zlom v její dráze modelky. Už v půlce ledna odlétá zkusit štěstí jako modelka do Itálie a pak do Německa.
Titulní stránky bulváru zaplnila kauza publicisty a lídra Věcí veřejných Radka Johna (55). Ten přiznal sedmiletou nemanželskou dceru Terezku (7).
Playmate Vlaďka Erbová (28) se už deset let nemůže zbavit závislosti na cigaretách. Přiznává, že je ale spíše sváteční kuřačka. Doma ji nenapadne zapálit si - už kvůli dceři.
Školka může prospět i dvouletým
Jste na rodičovské se dvěma dětmi? Nezvládáte už všechno s takovým přehledem jako předtím s jedním dítětem? celý článek
Miss World 2006 Taťána Kuchařová (21) se podílí se svou Nadací Krása pomoci na výstavě kostýmů a rekvizit z pohádkových seriálů České televize Arabela a Arabela se vrací, která je otevřena do...
Potřebujete po svátcích trochu zhubnout? Slibujete si, že napřesrok budete mít pevnější vůli a tolik nepřiberete?
Jiří Pomeje (45), zavržený manžel zpěvačky Ivety Bartošové (43), svou ženu brání. Tvrdí, že Iveta je nejlepší česká zpěvačka a jejich vzájemné rozepře na tom nic nemění.
Dlouhodobá snaha o otěhotnění může znamenat nebezpečí
Čím déle se žena snaží otěhotnět, tím víc riskuje, že její potomek nebude zdravý. celý článek
Zpěvačka Heidi Janků (47) se už poněkolikáté vydala se svým manželem Ivo Pavlíkem na Kanárské ostrovy, aby zde oslavili nový rok.
Zpěvačka Leona Machálková (42) tvrdí, že je zcela normální, když se rodiče dítěte, kteří spolu už nežijí, stýkají a jsou přátelé.
Konečně začíná vycházet najevo, k čemu v domácnosti Tigera Woodse (33) vlastně došlo. Mimo jiné mu lékaři museli dávat do pořádku obličej, když ho manželka Elin (29) přetáhla golfovou holí.