Články

Připravte dítě i partnera na nového člena rodiny!
S napětím očekáváte příchod nového člena rodiny a lámete si hlavu nad tím, jak připravit na tuto změnu ostatní členy Vaší rodiny? celý článek
Prezidentka soutěže Miss ČR a vítězka Miss World 2006 Taťána Kuchařová (21) nedávno vydražila svoje šaty, ve kterých vyhrála Miss World.
I když se herec Martin Dejdar (44) stal patronem kulinářského festivalu S gulášem kolem světa, na tuto specialitu si vůbec nepotrpí.
Začala jste se zakulacovat a máte pocit, že Vám nic z Vašeho šatníku nesluší?
Viagra v krému by mohla být bezpečnější než pilulky
Krém obsahující látky sloužící k léčbě erektilní dysfunkce by mohl být bezpečnější než dosud užívané pilulky. celý článek
Miss ČR 2008 Zuzana Jandová (22) nafotila letos o prázdninách svůj první kalendář.
Milostný život milionů Britů ničí nevhodné postele… Ale třeba i strach, že se manžel vrátí moc brzo!
Zpěvačka Míša Nosková (26) neodhadla své možnosti. A to nejen po pracovní stránce.
Radek John přiznává: "Vedu si černou listinu prolhaných novinářů!"
Radek John (55), ještě nedávno jedna z nejpopulárnějších televizních tváří, přesedlal na politiku. celý článek
Kuřáci středního věku, kteří mají vysoký krevní tlak a zvýšený cholesterol, umírají přibližně o deset let dříve, než jejich zdravější vrstevníci. Ukazuje to nová studie.
Být houslový virtuóz a zároveň otec malých dětí není nic snadného. Své o tom ví Pavel Šporcl (36), který si zakládá na tom, že je nejen skvělý houslista, ale také otec.
Někdo to ví už dávno, teď to ale potvrdili i vědci. Průměrná žena je schopna zachovat tajemství jen 47 hodin. Pak už to nevydrží a novinku někomu musí říct.