Volný čas

Uspořádejte zahradní party, na kterou nikdo nezapomene
Říká se, že neplánované akce bývají nejlepší. Jestliže však chcete u svých přátel zabodovat a okořenit jim nadcházející léto dokonalým zahradním dýchánkem, potom byste jej měli naplánovat s předstihem. A vzhledem k tomu, že zahradní grily, nábytek, nebo třeba párty stany se nyní dají pořídit za opravdu jedinečné ceny… kdy jindy začít než právě teď? celý článek
O víkendu 23. - 25. března 2018 se Výstaviště v pražských Holešovicích opět stane cílem všech příznivců zdravého životního stylu.
Vánoční svátky jsou bezesporu tím nejkrásnějším obdobím v roce. A není snad nikdo, kdo by nerad dostával dárky. Šťastnější je však ten, kdo dárky rád rozdává.
Nenechávejte nákup vánočních dárků na poslední chvíli. Pořiďte je letos v předstihu na největším předvánočním veletrhu Stříbrné vánoční dny.
HORKÉ BOBY - zdravá a chutná novinka, kterou musíte vyzkoušet!
Milujete čokoládu? Rádi si tuhle sladkou odměnu dopřejete po náročném dni v práci, nebo třeba jen tak, když chcete udělat radost sami sobě? celý článek
Tento moderní hotel si Vás jistě získá svojí jedinečnou polohou v samém srdci Prahy a možnostmi jež svým klientům nabízí.
Vybíráte vhodný hotel pro obchodní cestu, wellness víkend, nebo se chystáte na důležité pracovní školení?
Šperky jsou tu od toho, aby nás zdobily, ale také mají svou kouzelnou moc. Každá z nás nějaký takový nosí.
Čeká vás výlet, či pracovní cesta? Vsaďte na jistotu s Accorhotels
Pokud plánujete cestu do hlavního města, pečlivý výběr ubytování je více než na místě. celý článek
Ať už se chystáte do Prahy v rámci obchodní cesty, na školení, nebo jen tak na výlet, či za kulturou. Jistě oceníte příjemné ubytování.
Těšíte se na dlouho dopředu naplánovanou dovolenou, ale pak se na vás navalí tolik práce, že váháte, zda vůbec odjet?
Sluneční paprsky hřejí stále více, táhnou nás ven a lákají k akcím pod širým nebem.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16