Články

Mnoho dětí narozených v tomto století se dožije stovky
Délka života se ve většině zemí planety prodlužuje. Poslední výzkumy ukazují, že většina dětí, které se narodí v rozvinutých zemích v tomto století, se dožije sta let. celý článek
Moderátorka Top Star magazínu Gábina Partyšová (30) patří mezi nejlépe oblékané celebrity. Každý týden ji můžeme vidět na obrazovce v nové módní kreaci.
Své děti máme rádi, ale ne vždy to s nimi jde po dobrém. Výchova je dlouhodobý proces a bez trestů se bohužel občas neobejde.
Populární herečka Květa Fialová oslavila 1. září osmdesátiny. Žádnou velkou oslavu ale nedělala.
Dcery obézních matek přicházejí do puberty dříve
Obezita žen může mít vliv i na život jejich dcer. Podle posledních poznatků začínají tyto dívky menstruovat třikrát častěji než ostatní děvčata před dvanáctými narozeninami. celý článek
Doménou držitelky Thálie z roku 2007 Pavly Břínkové (60) jsou především operety. Když si ale odskočí do muzikálu, její výkon je stejně perfektní.
Modelka Hanka Mašlíková (27) je v České republice jednou z nejžádanějších modelek. Ráda experimentuje s účesy a co se týče střihu, nebrání se prakticky ničemu.
Po rodinných tragediích, které Vendula Svobodová (37) prožila, prý nastal v jejím životě šťastný obrat.
Do boje s těhotenskými neduhy!
Je Vaše čekání na miminko ztrpčováno pověstnými nevolnostmi a dalšími nepříjemnostmi? Nezoufejte a vytáhněte do boje s těhotenskými neduhy! celý článek
Moderátor Slávek Boura (45), který se nedávno po letech rozvedl s Markétou Mayerovou (42), zůstává šprýmařem a veselým člověkem.
Kouzelník a mág Pavel Kožíšek (39) se před nedávnem vrátil z rodinné dovolené v Egyptě.
Mít přítelkyni, která může sníst cokoli a nepřibere ani gram, je samo o sobě značně frustrující.