Články

Jak trestat děti?
Své děti máme rádi, ale ne vždy to s nimi jde po dobrém. Výchova je dlouhodobý proces a bez trestů se bohužel občas neobejde. celý článek
Populární herečka Květa Fialová oslavila 1. září osmdesátiny. Žádnou velkou oslavu ale nedělala.
Obezita žen může mít vliv i na život jejich dcer. Podle posledních poznatků začínají tyto dívky menstruovat třikrát častěji než ostatní děvčata před dvanáctými narozeninami.
Doménou držitelky Thálie z roku 2007 Pavly Břínkové (60) jsou především operety. Když si ale odskočí do muzikálu, její výkon je stejně perfektní.
Mašlíková by za hodně peněz šla i dohola!
Modelka Hanka Mašlíková (27) je v České republice jednou z nejžádanějších modelek. Ráda experimentuje s účesy a co se týče střihu, nebrání se prakticky ničemu. celý článek
Po rodinných tragediích, které Vendula Svobodová (37) prožila, prý nastal v jejím životě šťastný obrat.
Je Vaše čekání na miminko ztrpčováno pověstnými nevolnostmi a dalšími nepříjemnostmi? Nezoufejte a vytáhněte do boje s těhotenskými neduhy!
Moderátor Slávek Boura (45), který se nedávno po letech rozvedl s Markétou Mayerovou (42), zůstává šprýmařem a veselým člověkem.
Kožíšek vykouzlil v Egyptě novou show, bude to prý pecka!
Kouzelník a mág Pavel Kožíšek (39) se před nedávnem vrátil z rodinné dovolené v Egyptě. celý článek
Mít přítelkyni, která může sníst cokoli a nepřibere ani gram, je samo o sobě značně frustrující.
Ondřej Ruml (27), stříbrný z pěvecké soutěže X Factor, teď prý prožívá relativně šťastné období. Má za sebou premiéru Johanky z Arcu.
Režisérka Věra Chytilová (80) stále touží natáčet nové filmy. A ani v jejích letech ji neopustil smysl pro humor.