Články

Holubová prý bude skvělou tchyní, lepší než tou filmovou
Herečka Eva Holubová (50) si zahrála v novém filmu Zdeňka Trošky Doktor od jezera hrochů pořádnou semetriku - tchyni hlavního hrdiny - hodného a obětavého. celý článek
Chcete být zdraví a štíhlí? Přizpůsobte svému přání přípravu vlastních domácích pokrmů. Kupte si kvalitní italské nádobí a vařte podle nejnovějších trendů! Poradíme Vám, kde ho pořídíte!
Ženy, které dávají přednost stravě ze Středomoří bohaté na zeleninu, rostlinné oleje a ryby, mají větší šanci, že se jim poté, co prodělaly léčbu neplodnosti, narodí potomek. Dokládá to nová...
Bakteriální infekce, žloutenka typu B, C a dokonce i virus HIV se mohou přenášet prostřednictvím akupunktury. Příčinou mohou být kontaminované jehly, vatové tampóny nebo horké zábaly.
Ewa Farna se brání: "Nejdu ve stopách Lucie Bílé!"
Talentovaná zpěvačka Ewa Farna (16) bývá často médii označována za nástupkyni Zlaté slavice Lucie Bílé. celý článek
Soutěž Česká Miss má od letošního roku pouze dvě vítězky. První, Českou Miss 2010, volili diváci a stala se jí pouhých 170 cm vysoká Jitka Válková (18) z Náramče na Třebíčsku.
Herec Roman Vojtek (37) bude brzy obklopen miminky. V polovině května by se jeho ženě Tereze (27) měla narodit holčička Edita, jejíž jméno vybrali podle jeho sestry, která žije v Bolívii.
Taťána Kuchařová (22), Miss World 2006 a teď prezidentka soutěže Miss ČR, představila novou koncepci pořadu Miss Česko-Slovensko 2010.
Kateřina Brožová uvažuje o dalším sólovém albu
Své zatím poslední CD s názvem Kateřina vydala herečka a zpěvačka Kateřina Brožová (42) v roce 2006. Byl to však propadák, a tak si dala na nějaký čas pauzu a více než zpívání se věnovala natáčení seriálu Pojišťovna štěstí. celý článek
Z pacientů, kteří jsou přijati do nemocnice kvůli srdeční příhodě, se mnohem méně žen než mužů podrobí angioplastice.
Ať už má na sobě režisér Filip Renč (44) tričko, košili nebo sako, vždycky je k tomu ozdoben na krku přívěskem s Buddhou.
Nevíte, co dnes uvařit? Možná najdete inspiraci právě v našem gurmánském speciálu. Vyberte si některou z osvědčených pochoutek z vepřového masíčka!