Články

Středomořská kuchyně zvyšuje šance na početí
Ženy, které dávají přednost stravě ze Středomoří bohaté na zeleninu, rostlinné oleje a ryby, mají větší šanci, že se jim poté, co prodělaly léčbu neplodnosti, narodí potomek. Dokládá to nová studie nizozemských vědců. celý článek
Bakteriální infekce, žloutenka typu B, C a dokonce i virus HIV se mohou přenášet prostřednictvím akupunktury. Příčinou mohou být kontaminované jehly, vatové tampóny nebo horké zábaly.
Talentovaná zpěvačka Ewa Farna (16) bývá často médii označována za nástupkyni Zlaté slavice Lucie Bílé.
Soutěž Česká Miss má od letošního roku pouze dvě vítězky. První, Českou Miss 2010, volili diváci a stala se jí pouhých 170 cm vysoká Jitka Válková (18) z Náramče na Třebíčsku.
Roman Vojtek bude otcem i dvojnásobným strýcem najednou
Herec Roman Vojtek (37) bude brzy obklopen miminky. V polovině května by se jeho ženě Tereze (27) měla narodit holčička Edita, jejíž jméno vybrali podle jeho sestry, která žije v Bolívii. celý článek
Taťána Kuchařová (22), Miss World 2006 a teď prezidentka soutěže Miss ČR, představila novou koncepci pořadu Miss Česko-Slovensko 2010.
Své zatím poslední CD s názvem Kateřina vydala herečka a zpěvačka Kateřina Brožová (42) v roce 2006. Byl to však propadák, a tak si dala na nějaký čas pauzu a více než zpívání se věnovala natáčení...
Z pacientů, kteří jsou přijati do nemocnice kvůli srdeční příhodě, se mnohem méně žen než mužů podrobí angioplastice.
Filip Renč s Buddhou na krku chce točit film o politicích
Ať už má na sobě režisér Filip Renč (44) tričko, košili nebo sako, vždycky je k tomu ozdoben na krku přívěskem s Buddhou. celý článek
Nevíte, co dnes uvařit? Možná najdete inspiraci právě v našem gurmánském speciálu. Vyberte si některou z osvědčených pochoutek z vepřového masíčka!
Také si podvědomě spojujete konzumaci ryb se zdravým životním stylem? Vaše asociace je naprosto v pořádku. To ale vůbec neznamená, že rybí chody musí být dietní!
Také milujete rychlé a lehké dortíky, které nedají příliš mnoho práce? Zde je několik rychlých receptů pro Vaši inspiraci!