Články

Kyselina listová v těhotenství chrání srdce plodu
Vědci našli další důvod, proč by měly gravidní ženy přijímat dostatečné množství kyseliny listové. celý článek
Zpěvačka Iveta Bartošová (43) chce dokázat svému manželovi, že se o sebe umí postarat sama.
Věděli jste, že průměrná rodina v Americe utratí o Vánocích okolo jednoho tisíce dolarů (v přepočtu přes 17 tisíc korun)?
Zpěvačka Helena Vondráčková (62) odehrála svoje poslední představení v muzikálu Mona Lisa.
Vignerová si na Miss World vyzkoušela život v africké buši
Dva dny strávily letošní finalistky Miss World, včetně naší Anety Vignerové (22), v Legend Safari Resortu. celý článek
Dana Morávková (38) se stala z černovlasé sexy Andrey Rubešové v primáckých Velmi křehkých vztazích nevtíravou slušňačkou Zdenou Tichou v konkurenční novácké Ordinaci v růžové zahradě.
Nejen špatná životospráva může být příčinou silné obezity u nezletilých. Podle posledních průzkumů britských vědců je příčinou i absence určitých úseků DNA.
V pořadí osmnácté cédéčko zpěváka Dalibora Jandy (56) se prý rodilo ve velkých bolestech. "Jmenuje se Hvězdné duety a zazpíval jsem si s dvanácti partnerkami.
Mobilní telefony nezpůsobují nádory mozku
Od počátku devadesátých let, kdy se začaly používat mobilní telefony, se počet mozkových nádorů nezvýšil. Dokládá to třicetiletá studie skandinávských vědců. celý článek
Film Divnovlásky podle knihy Ireny Obermannové, ve kterém exceluje Aňa Geislerová (33), byl na letošním festivalu Novoměstský hrnec smíchu vyhlášen za nejlepší televizní komedii.
Miss World 2006 a prezidentka soutěže Miss ČR Taťána Kuchařová (21) je symbolem elegantního oblečení. I proto se stala tváří módního salonu Richter.
Herec a moderátor Tomáš Krejčíř (38), vzorný otec tří dětí - jedenáctileté Dorky, osmiletého Adama a tříletého Davida -, je šťastný, že má velkou rodinu.