Články

Jiřina Jandová si na nové desce zazpívá i s otcem Daliborem!
Jiřina Jandová (30), dcera trojnásobného slavíka Dalibora Jandy, vydává zbrusu nové album Tvář. celý článek
Jistě nám dáte za pravdu, že máloco je tak vzrušující jako počátek nového vztahu. První vášnivé polibky, první společná večeře a noc.
Vědci našli další důvod, proč by měly gravidní ženy přijímat dostatečné množství kyseliny listové.
Zpěvačka Iveta Bartošová (43) chce dokázat svému manželovi, že se o sebe umí postarat sama.
Jak na Vánoce ušetříte? Zchudlým Američanům radí odborníci
Věděli jste, že průměrná rodina v Americe utratí o Vánocích okolo jednoho tisíce dolarů (v přepočtu přes 17 tisíc korun)? celý článek
Zpěvačka Helena Vondráčková (62) odehrála svoje poslední představení v muzikálu Mona Lisa.
Dva dny strávily letošní finalistky Miss World, včetně naší Anety Vignerové (22), v Legend Safari Resortu.
Dana Morávková (38) se stala z černovlasé sexy Andrey Rubešové v primáckých Velmi křehkých vztazích nevtíravou slušňačkou Zdenou Tichou v konkurenční novácké Ordinaci v růžové zahradě.
Dětskou obezitu mohou způsobovat změny na DNA
Nejen špatná životospráva může být příčinou silné obezity u nezletilých. Podle posledních průzkumů britských vědců je příčinou i absence určitých úseků DNA. celý článek
V pořadí osmnácté cédéčko zpěváka Dalibora Jandy (56) se prý rodilo ve velkých bolestech. "Jmenuje se Hvězdné duety a zazpíval jsem si s dvanácti partnerkami.
Od počátku devadesátých let, kdy se začaly používat mobilní telefony, se počet mozkových nádorů nezvýšil. Dokládá to třicetiletá studie skandinávských vědců.
Film Divnovlásky podle knihy Ireny Obermannové, ve kterém exceluje Aňa Geislerová (33), byl na letošním festivalu Novoměstský hrnec smíchu vyhlášen za nejlepší televizní komedii.