Články

Hanychová: Těhotná jsem nikdy nebyla. Jen tlustá!
Kontroverzní modelka a věčná potížistka Agáta Hanychová (24) o sobě dala zase znát. Nedávno tvrdila, jak moc chce dítě. Když se začala zakulacovat, vše dementovala a svedla to na nezměrnou chuť k jídlu. celý článek
Hořká čokoláda s vysokým obsahem kakaa se může v budoucnosti stát lékem při smrtelné cirhóze jater.
Zpěvák Sámer Issa (24), idol mnoha dívčích srdcí, se dal opět dohromady s dlouhovlasou houslistkou Pavlou Dubnou (25).
Zpěvačka Ewa Farna (16) kvůli smutku v Polsku zrušila několik svých koncertů. Se zesnulým prezidentem Lechem Kaczyńskim se osobně setkala a nemůže na něj zapomenout.
Zachraňte si život, ale nehubněte překotně, radí Hanka Kynychová
Překotné hubnutí často napáchá lidskému organismu více škody než užitku. Shodují se na tom populární cvičitelka Hanka Kynychová (42) a renomovaná dietoložka Monika Divišová (33). celý článek
Herečka Jana Plodková (28) získala za postavu Hany ve snímku Protektor Českého lva za nejlepší herecký výkon v hlavní roli.
Herečka Miluše Bittnerová (32), alias sestřička Eliška Slavíková z Ordinace v růžové zahradě, si nechtěnou náhodou způsobila minulý týden úraz.
Když člověka popadne žárlivost, je občas těžké vidět věci jasně. A nový výzkum ukazuje, že nejde jen o metaforu, ale o zcela konkrétní fenomén.
Jákl Vítová: Budeme mít druhé dítě! Tentokrát ale rodí Petr
Začátkem srpna (5. 8.) přijde do kin první režisérský počin kaskadéra Petra Jákla (36), film Kajínek. celý článek
Modelka Hanka Mašlíková (27) se ve společnosti ukázala i se svým přítelem Martinem. Letmé doteky, zamilované úsměvy, vše nasvědčuje tomu, že pár je velmi šťastný.
Jiří Pomeje (45) bere svoji práci manažera dívčí kapely 5angels vážně. Včera prý dívenkám vyjednal termíny jarního turné.
Ubírá Vám přebytečný tuk na kráse? Vyzkoušejte některou z forem bezbolestné liposukce! Abyste věděli, co to přesně obnáší, představíme Vám tři moderní přístroje, které Vás dokážou zbavit nevzhledných...