Články

Ovocný salát, to je úžasná svačinka!
Máte rádi sladké? Mají Vaše děti rády sladké, ovoce jim však moc nejede? Zkuste z něj připravit lahodný ovocný salát! celý článek
Kuřecí prsíčka u nás patří mezi nejoblíbenější druhy masa. A proto Vám přinášíme hned dva recepty! Jeden trošku ostřejší a druhý o to jemnější!
Připadá Vám, že bramborové noky stojí zbytečně hodně peněz? Nebo že jsou málo bramborové? Uvařte si své vlastní!
Kontroverzní modelka a věčná potížistka Agáta Hanychová (24) o sobě dala zase znát. Nedávno tvrdila, jak moc chce dítě. Když se začala zakulacovat, vše dementovala a svedla to na nezměrnou chuť...
Čokoláda může léčit pacienty s těžce nemocnými játry
Hořká čokoláda s vysokým obsahem kakaa se může v budoucnosti stát lékem při smrtelné cirhóze jater. celý článek
Zpěvák Sámer Issa (24), idol mnoha dívčích srdcí, se dal opět dohromady s dlouhovlasou houslistkou Pavlou Dubnou (25).
Zpěvačka Ewa Farna (16) kvůli smutku v Polsku zrušila několik svých koncertů. Se zesnulým prezidentem Lechem Kaczyńskim se osobně setkala a nemůže na něj zapomenout.
Překotné hubnutí často napáchá lidskému organismu více škody než užitku. Shodují se na tom populární cvičitelka Hanka Kynychová (42) a renomovaná dietoložka Monika Divišová (33).
Plodkové přinesl Český lev smůlu
Herečka Jana Plodková (28) získala za postavu Hany ve snímku Protektor Českého lva za nejlepší herecký výkon v hlavní roli. celý článek
Herečka Miluše Bittnerová (32), alias sestřička Eliška Slavíková z Ordinace v růžové zahradě, si nechtěnou náhodou způsobila minulý týden úraz.
Když člověka popadne žárlivost, je občas těžké vidět věci jasně. A nový výzkum ukazuje, že nejde jen o metaforu, ale o zcela konkrétní fenomén.
Začátkem srpna (5. 8.) přijde do kin první režisérský počin kaskadéra Petra Jákla (36), film Kajínek.