Články

Příliš chvály dětem škodí
Rodiče, kteří děti chválí za každou maličkost, jim vlastně škodí. Tvrdí to vědci na základě nových studií. celý článek
Zpěvák Michal Foret (23) je volný. Pracovní nabídky se mu jen hrnou, ovšem milostný vztah mu nevyšel.
Po úspěšném oscarovém muzikálu Chicago se režisér Rob Marshall pouští do další velkolepé podívané - filmové adaptace proslulého broadwayského muzikálu Nine.
Pětatřicetinásobný Slavík Karel Gott (70) to doma mezi samými ženami nemá zrovna lehké. Jeho dcery rychle rostou a dostávají se do období parádění.
Mesárošová je pořád bez chlapa, mlátí je aspoň při boxu
I když Dominika Mesárošová (24) se svými silikonovými pětkami vypadá skvěle, je už skoro rok sama. Proto se vrhla se na thajský box, aby mohla nějakého mužského občas udeřit. celý článek
Moderátor Marek Eben (52) tvoří se svými dvěma bratry Kryštofem (55) a Davidem (45) skupinu Bratři Ebenové už více než pětadvacet let.
Petr Šiška (44), o kterém se před časem spekulovalo, že se stal manažerem zpěvačky Ivety Bartošové, se neustálým zvratům kolem Ivety už přestal divit. Ani se na ni nezlobí…
Jste rádi, že se přes den vůbec stihnete najíst? Obvykle sníte něco z lákavé nabídky fast food, nebo zhltáte rychlý oběd v kavárně či kantýně, a na stolování podle pravidel nemáte čas?
Vojtek a Skrčeská: "Ponorka nám nehrozí, děti časem ano!"
Necelý měsíc po svatbě na Vyšehradě tokají novomanželé, zpěvák a frontman kapely Kabát Pepa Vojtek (44) a tanečnice Jovanka Skrčeská (31), stále jako hrdličky. celý článek
Bára Basiková (46) teď jede na vlně úspěchu a štěstí. Vždycky to tak nebylo. Dvakrát se rozvedla, měla i období, kdy se na ni jako na zpěvačku téměř zapomnělo.
Rosnička Tina Pletánková (39) odjakživa dokázala zaujmout nejenom tím, že věděla, jaké bude počasí příští dny, ale také pánskému oku lahodícím zevnějškem.
Dámy a pánové, dovolte, abychom Vám připomněli, že plesová sezóna je stále ještě v plném proudu!