Články

Recepty z ryb nemusí být dietní
Také si podvědomě spojujete konzumaci ryb se zdravým životním stylem? Vaše asociace je naprosto v pořádku. To ale vůbec neznamená, že rybí chody musí být dietní! celý článek
Také milujete rychlé a lehké dortíky, které nedají příliš mnoho práce? Zde je několik rychlých receptů pro Vaši inspiraci!
Ženy, které užívají antikoncepci ve formě pilulek, se mohou těšit delšímu životu. Podle dosud největší studie zabývající se touto problematikou jim zároveň hrozí menší nebezpečí, že zemřou na...
Herečka Míša Maurerová (30) se nechtěla spokojit jen s úspěchy na divadelních prknech Rokoka či v novácké Ulici s rolí temperamentní kadeřnice Digi. Posedla ji touha mít miminko.
Sagvan Tofi chce mít spoustu dětí, ale nikdy se neožení
Lamač dívčích srdcí, h erec Sagvan Tofi (45), před časem úzkostlivě tajil, že jeho partnerka Ála je těhotná. Po narození dítěte se ale zcela změnil. Dcera Satine ho zkrátka dostala! Dokonce se Korzu svěřil, že chce mít se svou přítelkyní další děti. celý článek
Lidem, kteří věnovali svou ledvinu, nehrozí, že by zemřeli předčasně. Výsledky posledních výzkumů by měly povzbudit další potenciální dárce.
Zdá se to neuvěřitelné, ale místní přísahají, že je to pravda. Už několik lidí v horách na sever od Tokia vidělo klokany. Novináři teď vačnatce hledají.
Podobný kousek, který se povedl režisérovi Zdeňku Troškovi (56), už dlouho nezažil žádný český režisér.
Káva po obědě zabrání vzniku cukrovky
Pití kávy je dobrou prevencí před vznikem diabetu. Aby bylo účinné, je dobré dopřát si šálek či více horkého nápoje po obědě. celý článek
Renata Langmannová (23), Česká Miss 2006, modelka, moderátorka a studentka policejní akademie, se "pod čepec" příliš nehrne.
Umělé osvětlení supermarketů dovede udržet špenát déle čerstvý a navíc v něm vyvolává tvorbu nových vitamínů. Totéž údajně platí i pro jiné druhy zeleniny.
V romantickém prostředí zámku Hrubá Skála pokřtila zpěvačka a soutěžící z X Factoru Kamila Nývltová (20) své stejnojmenné debutové album.