Rochová bude navrhovat šaty pro Miss World!

07.10.2009 | Revue

Po návrháři Josefu Klírovi převzala oděvní žezlo v soutěži Miss ČR návrhářka Liběna Rochová (58).

Bude navrhovat šaty nejen pro finalistky, ale také pro vítězku, která Českou republiku bude reprezentovat na soutěži krásy Miss World. 

"Ano, mohu to potvrdit. Kromě samotné soutěže Miss ČR budu navrhovat šaty i pro vítězku, která pojede na Miss World. Mám to ve smlouvě," prozradila Liběna Rochová.

Návrhářka není v Miss ČR rozhodně žádným nováčkem. Dlouhou dobu zasedala jako členka poroty. Proto přesně ví, co se od ní očekává. Dokonce už stihla dívky sama trochu proklepnout.

"Měla jsem možnost se s nimi seznámit, když ke mně chodily na míry. Rozdělovala jsem jim šaty a barvy a trochu jsme spolu už komunikovaly. Před mnoha lety jsem bývala mnohokrát v porotách, tak bych řekla, že člověk už má ten hledáček lépe vyvinutý. Člověk si musí nějaké favoritky vytipovat, jinak to zkrátka nejde," vysvětluje návrhářka.

Pro svou práci prý doslova žije. A inspiraci hledá všude kolem sebe.
"Nejvíce se inspiruji sama sebou. A pak cestováním, setkáváním se s lidmi, situacemi a také ročním obdobím. Já na svou práci myslím skoro pořád, žiji jí. Myslím, že člověk, který je kreativní, vždycky musí mít otevřené póry a nasávat atmosféru. Potom může v podstatě inspiraci najít všude," tvrdí Rochová. 

Zdroj, foto: Korzo

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.