Denisa Dvořáková dostala ocenění Modelka roku!

10.11.2009 | Revue

Topmodelka Denisa Dvořáková (20) převzala v pražském klubu SaSaZu ocenění Elle Style Award v kategorii Modelka roku.

Cenu jí předala další úspěšná česká topmodelka Simona Krainová.

Ta si na tento galavečer nechala poslat šaty přímo z Paříže z nové kolekce Karla Lagerfelda a celou dobu trnula, zda včas dorazí. Její kolegyně Denisa Dvořáková sice oblečení měla, zato dorazila těsně před finále trochu zmatená.

"Abych se přiznala, právě jsem doletěla, takže vůbec nevím, kdo je v jednotlivých kategoriích nominován. Tuším, že je tam kategorie návrhář roku, style roku a modelka roku, kde jsem nominována já. Víc ale nevím," svěřila se krátce před zahájením.

Ihned po příletu se modelka, která dělala kampaně pro takové značky, jako Christian Dior, Burberry, Chanel, Chloé, Kenzo, či Prada, nechala nalíčit, učesat a obléct.

"Mám na sobě šaty od značky Bottega Veneta a šperky od Bvlgari," svěřila se kráska, pro kterou to bylo první předávání cen Elle Style Awards. Z ceny měla velkou radost.

"Chtěla bych ji věnovat všem českým modelkám, které Českou republiku reprezentují v zahraničí, ale doma je nikdo nezná," řekla po převzetí ceny.

Mimo jiné se svěřila, že její velkou inspirací je módní guru Karl Lagerfeld. A když prý může, nejraději se obléká sportovně.
"Když jsem doma, volím sportovní, ležérní a pohodlnou módu. Když jsem v práci a chodím na castingy, samozřejmě oblékám elegantní a stylové věci, které se právě nosí."

V Česku se Denisa zdržela pouze krátce. Poté odletěla zpět do New Yorku, kde má nasmlouvanou řadu prestižních přehlídek.

Zdroj, foto: Korzo

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.