Kuchař Pohlreich vyhrožuje:
"Ještě přitvrdím!"

19.08.2009 | Revue

Kulinářská hvězda z televizního pořadu Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich (52) teď připravuje pokračování svého úspěšného pořadu.

Majitelům restaurací se už mohou začít třást kolena, protože drsný šéfkuchař dokáže ukázat na šlendrián a lajdáctví v českých hospodách.

"Co tenhle národ je schopen sežrat, to je prostě k nevíře," svěřil se drsný šéfkuchař, který upoutal svou jadrnou mluvou. "Vždyť někteří kuchaři vaří jako pejsek s kočičkou!"

Přitom Zdeněk Pohlreich přiznává, že se ze začátku natáčení Ano, šéfe! bál, jak ho diváci přijmou. To se povedlo, a proto bude pořad pokračovat.
"Už se na to moc těším. Při natáčení jsem si uvědomil, že je více špatných restaurací, než jsem si myslel. A proto pořad bude vlastně takový, jaký už byl. Zase v něm budu pořádný sprosťák. Budu vyžadovat v restauracích hygienu a při vaření řádnou technologii. A zase se budu dívat na kuchyň jako na srdce restaurace," slibuje.

I když Pohlreich vypadá jako zlý člověk, má prý hodné srdce.
"Když je někdo zlej v televizi, to přece neznamená, že je takovej ve skutečnosti," tvrdí.

Chtěl zhubnout, ale nepovedlo se mu to
Až se po prázdninách objeví na obrazovce, bude mít opět svých téměř sto kilo. Chtěl sice držet dietu, ale nedokázal to: "Když mi připravili jídelní lístek, abych zhubl, rázně jsem řekl, že to jíst nebudu. A vyřízeno. Tak mám bez kila metrák."
A jestlipak kulinářská hvězda touží po největším kuchařském ocenění hvězdou Michelin?
"Od chvíle, kdy ji člověk dostane, se bojí, že o ni zase přijde. Teď usiluji, aby další série pořadu Ano, šéfe! měla úspěch jako ta předešlá," přeje si Pohlreich. 

Zdroj, foto: Korzo

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.