Zdraví a životní styl

Bylinky na nachlazení
Nachlazení není žádná vážná nemoc, ale dokáže nám pěkně znepříjemnit život. Ne vždy je však nutné sáhnout po přípravcích z lékárny. Pokud ovšem doma máte ty správné bylinky na nachlazení. celý článek
Potřebujete shodit nějaké to deko? Možná jste už vyzkoušeli spoustu rádoby zázračných preparátů, ale bez úspěchu. Zkuste raději bylinky na hubnutí.
Lámete si hlavu, jak opravdu potěšit své drahé a blízké? Udělejte jim radost formou netradičního dárku. Darujte zážitky, vzpomínky a emoce. Tyto dárky mají opravdovou hodnotu.
Ať si to přiznáme, nebo ne, stres je součástí našeho života. Pokud chceme být v pohodě, musíme se s ním umět vyrovnat. Na následujících řádcích Vám proto poradíme, jak zvládat stres.
Zásady zdravého životního stylu
Chcete se dlouho těšit dobrému zdraví a být plni energie? Dodržujte zásady zdravého životního stylu. Jistě podvědomě tušíte, které to jsou. My si je však dovolíme stručně připomenout. celý článek
Překyselený žaludek se obvykle projevuje pálením žáhy a pocitem těžkosti po jídle. Těchto nepříjemných pocitů se můžeme okamžitě zbavit pomocí prášků, ty však nepředstavují dlouhodobé řešení.
Pobyt s dětmi u vody je pro každého rodiče jedna z milých letních radostí, avšak i chladná voda vám může v létě připravit horké chvilky!
Zdravé sebevědomí je základem úspěchu. Kdo si věří, ten se nebojí dosahovat svých cílů.
Po umělém oplodnění se rodí méně chlapců než dívek
Počet chlapců narozených díky metodě umělého oplodnění ICSI (intercytoplazmatická injekce spermie) může být nižší, než kdyby se o jejich početí postarala sama příroda. celý článek
Reakce lidského mozku jsou ovlivněny tím, jak vnímáme společenský statut ostatních. Potvrzuje to nedávná studie britských a amerických vědců.
Chcete vypadat stále mladě a svěže? Pokud svou pleť nešidíte o potřebné vitamíny a minerály, budete se pyšnit krásnou pletí a navíc se Vám podaří zbrzdit účinky stárnutí. Nejlepším zdrojem vitamínů...
Směs šťáv z ovoce jako jsou hrozny, brusinky a černý rybíz může svědčit lidskému srdci. Dokládají to poslední výzkumy francouzských vědců.