Zdraví a životní styl

Lázně Poděbrady jsou jako stvořené pro rodinnou dovolenou
Myslíte si, že lázeňské pobyty jsou určené výhradně pro seniory? Zapomeňte na předsudky. To už dávno neplatí. celý článek
Celer je celkem nenápadná kořenová zelenina, ovšem její přínos pro naše zdraví je opravdu mimořádný.
Nachlazení není žádná vážná nemoc, ale dokáže nám pěkně znepříjemnit život. Ne vždy je však nutné sáhnout po přípravcích z lékárny. Pokud ovšem doma máte ty správné bylinky na nachlazení.
Potřebujete shodit nějaké to deko? Možná jste už vyzkoušeli spoustu rádoby zázračných preparátů, ale bez úspěchu. Zkuste raději bylinky na hubnutí.
Darujte zážitky, vzpomínky a emoce
Lámete si hlavu, jak opravdu potěšit své drahé a blízké? Udělejte jim radost formou netradičního dárku. Darujte zážitky, vzpomínky a emoce. Tyto dárky mají opravdovou hodnotu. celý článek
Ať si to přiznáme, nebo ne, stres je součástí našeho života. Pokud chceme být v pohodě, musíme se s ním umět vyrovnat. Na následujících řádcích Vám proto poradíme, jak zvládat stres.
Chcete se dlouho těšit dobrému zdraví a být plni energie? Dodržujte zásady zdravého životního stylu. Jistě podvědomě tušíte, které to jsou. My si je však dovolíme stručně připomenout.
Překyselený žaludek se obvykle projevuje pálením žáhy a pocitem těžkosti po jídle. Těchto nepříjemných pocitů se můžeme okamžitě zbavit pomocí prášků, ty však nepředstavují dlouhodobé řešení.
U vody i na vodě nenechte nic náhodě!
Pobyt s dětmi u vody je pro každého rodiče jedna z milých letních radostí, avšak i chladná voda vám může v létě připravit horké chvilky! celý článek
Zdravé sebevědomí je základem úspěchu. Kdo si věří, ten se nebojí dosahovat svých cílů.
Počet chlapců narozených díky metodě umělého oplodnění ICSI (intercytoplazmatická injekce spermie) může být nižší, než kdyby se o jejich početí postarala sama příroda.
Reakce lidského mozku jsou ovlivněny tím, jak vnímáme společenský statut ostatních. Potvrzuje to nedávná studie britských a amerických vědců.