Zdraví a životní styl

Domácí pleťové masky: Recepty našich babiček
Nechcete utrácet za drahé pleťové masky, anebo dáváte přednost přírodní receptuře? Vyzkoušejte recepty našich babiček na domácí pleťové masky. celý článek
Deprese je psychický stav člověka, který nepříznivě ovlivňuje jeho zdraví. Většinou bývá následkem dlouhodobého stresu. Pokud se domníváte, že Vy nebo někdo z Vašich blízkých trpí depresí, je...
Tradiční medicína má v našem životě nezastupitelné místo. Méně závažné zdravotní problémy však obyčejně nevyžadují medikaci chemicky vyráběnými léky.
Bojujete s celulitidou? Jíte a pijete zdravě, snažíte se cvičit, mazat kritické partie speciálními krémy, ale žádoucí výsledky se nedostavují? Vyzkoušejte skákání na trampolíně!
Rozhovor s primářkou plastické chirurgie: Mám skvělý pocit z toho, když vidím, jak je klient po zákroku spokojený.
Paní primářko, v devadesátých letech jste založila Kliniku plastické chirurgie Ústí nad Labem. celý článek
Když mají ženy své dny, jsou často podrážděné, depresivní a vyčerpané. Proto je důležité nebrat na lehkou váhu, hovoří-li dívky či ženy o bolestech, křečích, nevolnostech či pocitech napětí.
Jste unavená, vystresovaná, špatně spíte a ještě ke všemu, anebo právě proto Vás bolí často hlava? Zkuste bylinky na nervy, zdravější alternativu polykání prášků.
Také patříte mezi příznivce zdravého životního stylu? Pak nám jistě dáte za pravdu, že bylinné preparáty představují mnohem přátelštější alternativu synteticky vyráběných léků.
Dieta Dukanova se přizpůsobí Vašemu tělu
Napadá Vás při pohledu do zrcadla slovo dieta? Dukanova dieta Vám pomůže zbavit se nežádoucích kilogramů bez nepříjemného hladovění a rizika ohrožení svého zdraví. Dietní plán podle metody Dieta Dukanova se sestavuje každému člověku individuálně. celý článek
Krásné zuby jsou naší nesmazatelnou vizitkou. Pokud toužíme po okouzlujícím úsměvu, musíme o svůj chrup řádně pečovat.
Ve světe je kaviárová kosmetika skutečně vnímána jako jedna z nejluxusnějších, ale i s nejvyšším obsahem aktivních látek. Zákaznice jsou také ochotny utratit za tento typ kosmetiky tisícové...
Lámete si hlavu nad tím, jaké vánoční dárky koupíte svým blízkým? Darujte krásu z přírody! Přinášíme Vám trochu inspirace. Medové vánoční sady udělají radost všem členům rodiny.