Zdraví a životní styl

Masáž rukou Vám udělá dobře
Chodíte ráda na masáže? Dopřejte si občas také masáž rukou, udělá Vám dobře. Pokud nechcete chodit nikam do salónu, jistě se Vám bude hodit návod, podle kterého Vám může provést masáž rukou Váš partner. celý článek
Vadí Vám pihy v obličeji, a nedaří se Vám je zamaskovat make-upem a pudrem? Zesvětlete je. Poradíme Vám, jak na pihy v obličeji přírodními prostředky.
Představa, že sex v pokročilém stadiu těhotenství může vyvolat porod, je pouhým mýtem. Přitom však jde o silně zakořeněný omyl, kterému už po staletí věří spousta lidí.
Nechcete utrácet za drahé pleťové masky, anebo dáváte přednost přírodní receptuře? Vyzkoušejte recepty našich babiček na domácí pleťové masky.
Příznaky deprese a její léčba
Deprese je psychický stav člověka, který nepříznivě ovlivňuje jeho zdraví. Většinou bývá následkem dlouhodobého stresu. Pokud se domníváte, že Vy nebo někdo z Vašich blízkých trpí depresí, je třeba vyhledat odbornou pomoc. celý článek
Tradiční medicína má v našem životě nezastupitelné místo. Méně závažné zdravotní problémy však obyčejně nevyžadují medikaci chemicky vyráběnými léky.
Bojujete s celulitidou? Jíte a pijete zdravě, snažíte se cvičit, mazat kritické partie speciálními krémy, ale žádoucí výsledky se nedostavují? Vyzkoušejte skákání na trampolíně!
Paní primářko, v devadesátých letech jste založila Kliniku plastické chirurgie Ústí nad Labem.
SARAPIS MENSIS
Když mají ženy své dny, jsou často podrážděné, depresivní a vyčerpané. Proto je důležité nebrat na lehkou váhu, hovoří-li dívky či ženy o bolestech, křečích, nevolnostech či pocitech napětí. celý článek
Jste unavená, vystresovaná, špatně spíte a ještě ke všemu, anebo právě proto Vás bolí často hlava? Zkuste bylinky na nervy, zdravější alternativu polykání prášků.
Také patříte mezi příznivce zdravého životního stylu? Pak nám jistě dáte za pravdu, že bylinné preparáty představují mnohem přátelštější alternativu synteticky vyráběných léků.
Napadá Vás při pohledu do zrcadla slovo dieta? Dukanova dieta Vám pomůže zbavit se nežádoucích kilogramů bez nepříjemného hladovění a rizika ohrožení svého zdraví. Dietní plán podle metody Dieta...