Zdraví a životní styl

Nechte se hýčkat něžnými dotyky
Cítíte se unavení a potřebujete načerpat novou energii do života? Nebo toužíte po příjemném prožitku, či po obohacení Vašeho milostného života? Zajděte na tantrickou masáž! Jakže taková masáž probíhá? To Vám prozradíme na následujících řádcích. celý článek
Kuřákům, kteří se marně snaží zbavit se svého zlozvyku, svítá nová naděje. Takzvané cigarety bez nikotinu jsou podle výzkumů přinejmenším stejně účinné jako náplasti obsahující tuto návykovou...
Inteligence je po kouření druhým nejrizikovějším faktorem pro vznik srdečních nemocí. Podle lékařů by se osvětové kampaně měly zaměřit především na osoby s nižším IQ.
Lidé, kteří se snaží zhubnout, by se měli přestěhovat do větší nadmořské výšky, tvrdí vědci.
Janské Lázně a Černá hora – ideální místo pro rodinnou dovolenou
Janské Lázně jsou klidným horským lázeňským městečkem s nevšední historií a jako jediné lázně v Krkonoších jsou raritou mezi ostatními horskými středisky. celý článek
Pití alkoholu může být pro srdce mužů prospěšné, pro ženy to však neplatí. Vědci přesto nedoporučují, aby s ním silnější polovina lidstva začínala s nadějí, že se vyhne srdečním nemocem.
Žijete v jedné domácnosti s kuřákem a jeho zlozvyk Vám vadí? Nedělejte si iluze, že byste ho odnaučili kouřit! Zde je několik tipů, které Vám usnadní společný život!
Vědci zjistili, proč rybí tuk pomáhá při léčbě pacientů, kteří prodělali infarkt. Omega-3 mastné kyseliny v něm obsažené podle nich zabraňují poškození DNA.
Jak přežít leden, únor a březen?
Nejste vůbec zimní typ a tohle dlouhé chladné období Vás psychicky deptá? Jsme tu pro Vás, abychom Vám přispěchali na první pomoc! celý článek
Snažíte si žít zdravě, ve skutečnosti je Váš způsob života spíše asketický, nebo nevyvážený a v konečném výsledku příliš zdraví nejste?
U malých dětí, které spí průměrně osm a méně hodin denně, hrozí nebezpečí nadměrné tvorby krevního cukru. Ten je přitom předzvěstí onemocnění cukrovkou (diabetem).
Potřebujete po svátcích trochu zhubnout? Slibujete si, že napřesrok budete mít pevnější vůli a tolik nepřiberete?