Zdraví a životní styl

Léčivá tekutá réva v zrcadle času
Víte, že pití malého množství vína má na lidský organismus velmi příznivý vliv? Antioxidanty obsažené ve víně zabraňují usazování škodlivin v kardiovaskulárním systému, čímž pomáhají předcházet riziku vzniku srdečního infarktu. celý článek
Vědci zjistili, že pití šumivého vína má stejně pozitivní vliv na srdce jako kakao. A k tomu si víc užijete.
Ženy, které užívají bisfosfonáty - léky proti řídnutí kostí -, prokazatelně méně často onemocní rakovinou prsu než ty, které se na osteoporózu neléčí.
Stačí jedno jablíčko denně a budete se cítit a vypadat mnohem lépe. Nevěříte? Přečtěte si, co všechno v sobě tyto voňavé plody ukrývají!
Kyselina listová v těhotenství chrání srdce plodu
Vědci našli další důvod, proč by měly gravidní ženy přijímat dostatečné množství kyseliny listové. celý článek
Nejen špatná životospráva může být příčinou silné obezity u nezletilých. Podle posledních průzkumů britských vědců je příčinou i absence určitých úseků DNA.
Od počátku devadesátých let, kdy se začaly používat mobilní telefony, se počet mozkových nádorů nezvýšil. Dokládá to třicetiletá studie skandinávských vědců.
Ženy se dožívají vyššího věku než muži a není to tím, že mají lehčí život. Japonští vědci se domnívají, že našli skutečný důvod. Dámy jsou k tomu totiž geneticky naprogramované.
Doveďte posilování břicha k dokonalosti!
Víte, že opálené bříško vypadá štíhlejší? Že k jeho skvělé formě lze vedle tvrdého tréninku zaměřeného výhradně na oblast břišního svalstva přispět také jogging nebo veslování? celý článek
Porod bolí, bohužel. Naštěstí však existují triky, které mohou utrpení zmínit, anebo jej alespoň trochu urychlit. Zajímá Vás, jaké? Čtěte dále!
Jak zvládáte lehy sedy a cvičení s tyčí? Už jste dosáhli v oblasti posilování Vašeho bříška alespoň na druhý pohled znatelných výsledků?
Že Vám česnek nevoní, nemáte rádi cibuli a už vůbec byste nevzali do úst ani kousíček chilli papričky?