Zdraví a životní styl

Dárky z ráje potěší každého
Udělat radost malým dětem je velmi snadné. Stačí koupit nějakou pěknou hračku a dětem se rozzáří oči radostí. S dospělými už to tak snadné není. Z hledání dárku pro naše blízké často stává úkol hodný prince, který si jeho splněním má zasloužit princeznu. Kdo se však nechá inspirovat dárky z ráje, ten nemůže udělat krok vedle. celý článek
Také rádi mlsáte, a přitom byste si přáli zhubnout? Vyzkoušejte acai, exotické ovoce, které je současným gastronomickým hitem. Svou chutí totiž připomíná mix lahodné čokolády a lesních plodů.
Méně než čtyři hodiny spánku během pěti po sobě jdoucích nocích může mít vážný vliv na činnost mozku. Následky mohou být podle posledních studií stejné jako v případě celkové akutní spánkové...
Uspěchaný životní styl a na druhé straně zvýšená péče o vlastní zdraví.
Jste tak zdraví, jak zdravě jíte…
Nikdy v minulosti nežili lidé v takovém komfortu a dostatku, jako tomu je v moderní západní civilizaci. celý článek
Trpíte často nachlazením? Bolí Vás klouby a svaly? Anebo Vás sužují dermatologické problémy? Pořiďte si domů biolampu! Díky její šetrné terapii budete zářit zdravím!
Všem operacím kosmetických vad prsů musí předcházet mammologické a sonografické vyšetření. Ženy vyššího věku musí navíc podstoupit mammografické vyšetření. Při nedodržení této podmínky by plastický...
Holdujete koupalištím a bazénům? Dejte si pozor, aby Vaše letní dny strávené u vody nepokazila některá z nepříjemností, jako jsou vaginální mykózy, anebo plísně nohou.
Jak se správně opalovat
Chcete mít svůdně bronzové tělo, ale ne za cenu zvýšeného zdravotního rizika? Pak je třeba dodržovat zásady správného opalování. Před, při a po opalování. celý článek
Nedostatek pohybu a obezita představují pro většinu lidí větší nebezpečí než chemikálie. Poukazují na to američtí vědci.
Cítíte se unavená, neupravená, vytrácí se Vám sebevědomí a máte pocit, že nic nezvládáte? Pak je ten nejvyšší čas, abyste zajela načerpat nové síly, a přibrala přitom ne na váze, ale na kráse.
Ženám, které v raném stadiu těhotenství trpí nevolností a zvracením, hrozí menší nebezpečí, že potratí. Tvrdí to nový výzkum amerických vědců.