Zdraví a životní styl

České wellness hotely – západoevropská kvalita služeb za české ceny
Uspěchaný životní styl a na druhé straně zvýšená péče o vlastní zdraví. celý článek
Nikdy v minulosti nežili lidé v takovém komfortu a dostatku, jako tomu je v moderní západní civilizaci.
Trpíte často nachlazením? Bolí Vás klouby a svaly? Anebo Vás sužují dermatologické problémy? Pořiďte si domů biolampu! Díky její šetrné terapii budete zářit zdravím!
Všem operacím kosmetických vad prsů musí předcházet mammologické a sonografické vyšetření. Ženy vyššího věku musí navíc podstoupit mammografické vyšetření. Při nedodržení této podmínky by plastický...
Vaginální mykózy a plísně nohou dokážou pokazit léto
Holdujete koupalištím a bazénům? Dejte si pozor, aby Vaše letní dny strávené u vody nepokazila některá z nepříjemností, jako jsou vaginální mykózy, anebo plísně nohou. celý článek
Chcete mít svůdně bronzové tělo, ale ne za cenu zvýšeného zdravotního rizika? Pak je třeba dodržovat zásady správného opalování. Před, při a po opalování.
Nedostatek pohybu a obezita představují pro většinu lidí větší nebezpečí než chemikálie. Poukazují na to američtí vědci.
Cítíte se unavená, neupravená, vytrácí se Vám sebevědomí a máte pocit, že nic nezvládáte? Pak je ten nejvyšší čas, abyste zajela načerpat nové síly, a přibrala přitom ne na váze, ale na kráse.
Ranní nevolnosti jsou známkou zdravějšího těhotenství
Ženám, které v raném stadiu těhotenství trpí nevolností a zvracením, hrozí menší nebezpečí, že potratí. Tvrdí to nový výzkum amerických vědců. celý článek
Myslíte si, že lázeňské pobyty jsou určené výhradně pro seniory? Zapomeňte na předsudky. To už dávno neplatí.
Celer je celkem nenápadná kořenová zelenina, ovšem její přínos pro naše zdraví je opravdu mimořádný.
Nachlazení není žádná vážná nemoc, ale dokáže nám pěkně znepříjemnit život. Ne vždy je však nutné sáhnout po přípravcích z lékárny. Pokud ovšem doma máte ty správné bylinky na nachlazení.