Zdraví a životní styl

I krátkodobý nedostatek spánku může skončit poruchou zdraví, varují vědci
Méně než čtyři hodiny spánku během pěti po sobě jdoucích nocích může mít vážný vliv na činnost mozku. Následky mohou být podle posledních studií stejné jako v případě celkové akutní spánkové deprivace. celý článek
Uspěchaný životní styl a na druhé straně zvýšená péče o vlastní zdraví.
Nikdy v minulosti nežili lidé v takovém komfortu a dostatku, jako tomu je v moderní západní civilizaci.
Trpíte často nachlazením? Bolí Vás klouby a svaly? Anebo Vás sužují dermatologické problémy? Pořiďte si domů biolampu! Díky její šetrné terapii budete zářit zdravím!
Pokud máte implantáty, objednejte se na vyšetření prsů včas
Všem operacím kosmetických vad prsů musí předcházet mammologické a sonografické vyšetření. Ženy vyššího věku musí navíc podstoupit mammografické vyšetření. Při nedodržení této podmínky by plastický chirurg neměl přistoupit k operačnímu výkonu. celý článek
Holdujete koupalištím a bazénům? Dejte si pozor, aby Vaše letní dny strávené u vody nepokazila některá z nepříjemností, jako jsou vaginální mykózy, anebo plísně nohou.
Chcete mít svůdně bronzové tělo, ale ne za cenu zvýšeného zdravotního rizika? Pak je třeba dodržovat zásady správného opalování. Před, při a po opalování.
Nedostatek pohybu a obezita představují pro většinu lidí větší nebezpečí než chemikálie. Poukazují na to američtí vědci.
Lázně Mšené nabízejí programy nejen pro dámy
Cítíte se unavená, neupravená, vytrácí se Vám sebevědomí a máte pocit, že nic nezvládáte? Pak je ten nejvyšší čas, abyste zajela načerpat nové síly, a přibrala přitom ne na váze, ale na kráse. celý článek
Ženám, které v raném stadiu těhotenství trpí nevolností a zvracením, hrozí menší nebezpečí, že potratí. Tvrdí to nový výzkum amerických vědců.
Myslíte si, že lázeňské pobyty jsou určené výhradně pro seniory? Zapomeňte na předsudky. To už dávno neplatí.
Celer je celkem nenápadná kořenová zelenina, ovšem její přínos pro naše zdraví je opravdu mimořádný.