Krása a móda

Jak předejít podzimnímu nachlazení?
Rozcuchané vlasy, tvář ošlehaná větrem, štípající tváře a červený nos, to všechno jsou známky toho, že pravý a nefalšovaný sychravý podzim je tady. Období babího léta pominulo a nastává čas, připravit se psychicky i fyzicky na příchod zimy, která je spojená nejen se zimními radovánkami, ale také s větší náchylností člověka k tomu dostat rýmu, či být častěji nachlazen. celý článek
Ráda byste se dostala do kondice a hledáte sportovní aktivitu, díky níž by to bylo snadné zvládnout a která by vás navíc i bavila?
Chcete své blízké pod stromečkem potěšit dárkem, který jim udělá skutečnou radost, ale nemáte čas dlouho vybírat? Načerpejte s námi inspiraci v internetovém klenotnictví.
Každá žena miluje kabelky, ať už jsou velké, malé, přes rameno, do ruky, jednobarevné, vícebarevné nebo se vzorem. Kabelky se totiž staly nejenom cestovním zavazadlem, ale také velice pěkným...
Jak u nás obstála cestovní paletka a ozdravná kúra na vlasy?
Naše kosmetické redaktorky pro Vás na vlastní tvář a vlasy vyzkoušely dva produkty – cestovní paletku a ozdravnou kúru na vlasy. celý článek
Milujete svůj protějšek? Chcete patřičně vyjádřit svou náklonnost? Nebo dát najevo své mamince, sestře a ostatním blízkým, jak moc je máte rádi?
Vyhlášený světový výrobce zdravotních kompresivních punčoch, německá společnost medi, přidala své řadě mediven®elegance nový rozměr: módní barvy.
Energická asistentka prodeje Jana (23) se od puberty potýkala s problémem nestejně velikých prsů.
Gelové nehty zvládnete i sama. Poradíme Vám, jak na to!
Nemáte dobrý pocit ze svých nehtů? Třepí se Vám a lámou, takže je nemůžete nechat dorůst do požadované délky? celý článek
Navzdory zdravému stravování a pravidelnému pohybu tuk z problematických oblastí ne a ne zmizet.
Ať už patříte mezi sportovce, celodenně pečujete o své ratolesti, anebo se snažíte skloubit svůj profesní život s péčí o rodinu, potřebujete být v dobré kondici.
Méně je někdy více. Každý den si to můžeme ověřit a pozorovat kolem sebe. A nezáleží na tom, jestli se to týká mezilidských vztahů nebo vzhledu.