Krása a móda

Prada je vždy decentní a nadčasová
Kdo viděl film Ďábel nosí Pradu, přesně ví, o čem je řeč. Vždy decentní a nadčasová Prada je specialistou na stylovou minimalistickou módu, kterou se Váš šatník může hrdě pyšnit po několik dlouhých sezón. celý článek
Přírodní kolagen je bílkovina, která je součástí lidského těla. Kolagen ovlivňuje pružnost a pevnost pokožky.
Když chladnou zimu vystřídá teplejší jaro, přichází čas vyměnit šály za šátky. Velké oblibě se těší šátky s motivem státních vlajek. My jsme se zaměřili na to, jak nosit šátek s americkou vlajkou.
Potrpíte si na stylovou italskou módu? Záleží Vám na originálním původu Vašeho oblečení a doplňků? Víme, kde nakoupíte pravou italskou módu, která nepochází odnikud jinud než z Apeninského poloostrova.
Oblečení Roxy je módou pro ženy v akci
Pokud fandíte snowboardingu, lyžování, windsurfingu a dalším zimním, ale i vodním sportům, oblečení Roxy je pro Vás jako stvořené. celý článek
Oblíbená britská topmodelka, nádherná Kate Moss se stala letošní tváří módního oblečení Mango.
Připadá Vám Váš šatník příliš fádní? Exkluzivní dámská móda Gucci ho okoření patřičnou extravagancí. Přinášíme Vám malou ochutnávku z letošní kolekce jaro léto.
Zara pochází ze Španělska a proto je ideální volbou pro každého, kdo miluje slunce, moře, barvy a rád si užívá života se vším všudy.
Oblečení Promod je neobyčejně šarmantní
Promod nemůže pocházet odjinud nežli z Francie. Móda je neobyčejně šarmantní a historie této módní značky se datuje od poloviny 70. let. celý článek
Jen málokterá značka má tak široký záběr jako právě Reserved. Oblečení Reserved nosí ženy, muži i děti bez rozdílu věku. Dámské oblečení zdůrazňuje naši ženskost.
Zatoužila jste po svůdném župánku? Anebo byste ráda obohatila svůj šatník o slušivé dámské šaty? Víme, kde najdete bohatou nabídku módního oblečení a stylových doplňků.
Esprit dnes patří mezi důležité pojmy světové módy a je synonymem kvalitní kosmetiky. Z oblečení Esprit dýchá uvolněnost a pohoda. Jak by také ne, když tato značka má své kořeny v San Francisku.