Krása a móda

Plesová etiketa se stále nosí
Dámy a pánové, dovolte, abychom Vám připomněli, že plesová sezóna je stále ještě v plném proudu! celý článek
Podle výsledků průzkumu si miliony Angličanů myslí, že ženy se moc líčí. Muži by dávali přednost přirozenějšímu vzhledu příslušnic krásnějšího pohlaví.
Víte, že opálené bříško vypadá štíhlejší? Že k jeho skvělé formě lze vedle tvrdého tréninku zaměřeného výhradně na oblast břišního svalstva přispět také jogging nebo veslování?
Jak zvládáte lehy sedy a cvičení s tyčí? Už jste dosáhli v oblasti posilování Vašeho bříška alespoň na druhý pohled znatelných výsledků?
Víte, jak na posilování břicha?
Pevné a ploché bříško by si přály mít snad všechny ženy. Jenže svět je nespravedlivý, každá žena má k vytouženému ideálnímu bříšku úplně jiné předpoklady. celý článek
Přejete si být neodolatelně krásná? Dřina v posilovně, dokonalý make-up, padnoucí oblečení a boty k tomu však nestačí!
Víte, které ženy jsou nejkrásnější? No přeci ty, jejichž pleť kypí zdravím, a ze kterých vyzařuje spousta pozitivní energie!
Těhulky, začaly jste příliš přibírat na váze a hrozíte se, kam až se přísná červená ručička stihne do termínu porodu ještě vyšplhat?
Móda, která letí!
Víte, co letos letí kromě spadaného listí poháněného větrem? No přeci aktuální módní trendy! celý článek
Jak to vypadá, když mají své dny muži, to jsme před časem viděli v reklamě na jednu velmi populární lihovinu.
Schovala jste své oblíbené šaty, tričko i minisukni do skříně a navlékla jste se do vytahaného svetru a starých džínů, protože léto je už definitivně pryč?
Odpíráte si sladkou čokoládu kvůli strachu z nevzhledných červených pupínků? Snažíte se omezit koupání a sprchování z důvodu Vaší suché pleti?