Krása a móda

Doveďte posilování břicha k dokonalosti!
Víte, že opálené bříško vypadá štíhlejší? Že k jeho skvělé formě lze vedle tvrdého tréninku zaměřeného výhradně na oblast břišního svalstva přispět také jogging nebo veslování? celý článek
Jak zvládáte lehy sedy a cvičení s tyčí? Už jste dosáhli v oblasti posilování Vašeho bříška alespoň na druhý pohled znatelných výsledků?
Pevné a ploché bříško by si přály mít snad všechny ženy. Jenže svět je nespravedlivý, každá žena má k vytouženému ideálnímu bříšku úplně jiné předpoklady.
Přejete si být neodolatelně krásná? Dřina v posilovně, dokonalý make-up, padnoucí oblečení a boty k tomu však nestačí!
Zajeďte si načerpat energii!
Víte, které ženy jsou nejkrásnější? No přeci ty, jejichž pleť kypí zdravím, a ze kterých vyzařuje spousta pozitivní energie! celý článek
Těhulky, začaly jste příliš přibírat na váze a hrozíte se, kam až se přísná červená ručička stihne do termínu porodu ještě vyšplhat?
Víte, co letos letí kromě spadaného listí poháněného větrem? No přeci aktuální módní trendy!
Jak to vypadá, když mají své dny muži, to jsme před časem viděli v reklamě na jednu velmi populární lihovinu.
Buďte sexy kočka i na podzim!
Schovala jste své oblíbené šaty, tričko i minisukni do skříně a navlékla jste se do vytahaného svetru a starých džínů, protože léto je už definitivně pryč? celý článek
Odpíráte si sladkou čokoládu kvůli strachu z nevzhledných červených pupínků? Snažíte se omezit koupání a sprchování z důvodu Vaší suché pleti?
Obezita žen může mít vliv i na život jejich dcer. Podle posledních poznatků začínají tyto dívky menstruovat třikrát častěji než ostatní děvčata před dvanáctými narozeninami.
Snad každá z nás zná tenhle pocit, který zaútočí nejčastěji před ženskými dny, anebo v menopauze.