Krása a móda

Skalpel prosím, aneb jak vyzrát na krásu!
Nepodléhejte chmurám podzimu, věnujte se raději sobě. Unavený a povadlý obličej či neforemná postava nejsou zrovna příjemnou vizitkou. A proto ženy neustále touží po kráse a mladistvém vzhledu... celý článek
Ačkoliv je stárnutí přirozeným procesem v našem životě, každá žena touží zachovat si mladistvý vzhled co možná nejdéle.
Hledáte stylovou podzimní módu? Až vyrazíte na nákupy, nezapomeňte vyzkoušet, jak Vám padne oblečení New Yorker. Podzimní paleta barev v New Yorkru je opravdu neobyčejně pestrá.
Je Vám chladno v elegantním sáčku? Nepřipadáte si ve sportovní mikině žensky svůdná? Naše módní tipy na podzimní svetříky Vám jistě přijdou vhod.
Konec vypadávání vlasů! Nastupuje těžká váha.
Padají vám vlasy? Pozorujete s nepříjemným pocitem, že vám při česání ulpívá na hřebenu více vlasů, než byste chtěla? celý článek
Kdo ví, jak hlasité a nepřehlédnutelné je mávnutí pelikáních křídel, tuší, že kabelku inspirovanou tímto pohybem nelze přehlédnout. Ostatně to byl také záměr Alexandra Wanga.
Růžový? Červený? I kdepak, milé dámy. Zářivě bílý, modrý, šedivý, tělový, anebo zlatý, to jsou nové odstíny designových laků na nehty, které stojí za to objevit.
O tom, že blogerky postupně dobývají svět módy, svědčí mimo jiné i spolupráce Olivie Bee a nejluxusnější módní značky Hermès.
Fausto Puglisi bude navrhovat pro Ungaro
Francouzská módní značka Emanuel Ungaro bude spolupracovat s italským koncernem Aeffe s návrhářem Fausto Puglisi. celý článek
Je tady pěkný podzim s pestrými barvami, které někdy berou dech.
Rozhodla jste se, že konečně zatočíte se svými přebytečnými faldíky či nevzhlednou pomerančovou kůží, anebo rovnou s obojím? Díky metodě kavitace můžete být krásně štíhlá bez bolesti i bez námahy.
Jaké jsou trendy v líčení pro letošní podzim? Nosí se moderní retro look. Například make-up inspirovaný nesmrtelnou Marilyn Monroe, se kterým přišla oblíbená značka MAC.