Krása a móda

Hravé letní líčení ve stylu ombre lips
Není tomu dávno, co svět účesů ovládl trend ombre hair. Víte ale, že neméně populární se stává ombre lips neboli two toned lips? Jděte s dobou a namalujte si každý ret jiným barevným odstínem! celý článek
Chystá se Vaše dcera do tanečních, anebo se obě připravujete na novou plesovou sezónu? Víme, kde najdete nabídku nádherných společenských šatů, která je natolik bohatá, že si určitě vyberete.
...autorka blogu Ilovefashion-lea.blogspot.cz.
Toužíte po přirozeně krásném poprsí, ale nebyla jste od přírody obdařena vysněnou velikostí a tvarem ňader? Kvalitně provedená augmentace prsů představuje klíč k Vašemu splněnému přání.
Účes pro všechny typy vlasů. Dlouhé mikádo!
Inspirujte se u celebrit, u kterých stále letí účes jménem ,,Long bob“, tedy dlouhé mikádo. Sluší opravdu všem, chce to jen vybrat si ten správný tvar. Trendy jsou rozmanité, ale tento účes snad nikdy nevyjde z módy. Každým rokem je k vidění na módním mole, na červeném koberci, ale jistě i také u Vás ve městě. Je zkrátka šik pro každou z nás. celý článek
Myslím si, že péče o nehty je spolu s péčí o vlasy a o pleť jedním z hlavních pilířů ženské krásy. Bohužel spousta žen na nehty zapomíná.
Je všeobecně známé, že především módní oblečení světových značek a elektronika se nejlépe nakuje za oceánem. Je tomu tak doopravdy?
Chcete se letošní léto pyšnit luxusními plavkami, ale nechcete utratit tisíce korun? Milé dámy, zbystřete svou pozornost. Výprodej luxusních plavek začíná! Kde? To Vám prozradíme v našem článku.
Vytvářet různé designy na nehty mě baví, prozradila nám bloggerka Anna
Která už přes rok píše blog Dazzlicious coconut http://dazzliciouscoconut.blogspot.cz, prokládaný tématy, jako jsou recenze na kosmetické výrobky, outfity, ale i recepty. celý článek
Pokud máte rádi módu osmdesátých let, letošní sezónu podzim zima 2012/2013 si jistě přijdete na své. Nekonečná 80. léta se znovu vracejí.
Soutěžte a vyhrajte hodnotné ceny od internetového obchodu Hodinky-klenoty.cz.
Chůze je nám přirozená, proč ji tedy nevyužít pro hezké tělo v plavkách či letních šatech? Každý den na váze? Zbytečné a demotivující. Důležitější jsou centimetry!