Krása a móda

Úspěšná blogerka z A Cup Of Style je soutěživá a má ráda konkurenci
Už jen název A Cup Of Style svou originalitou jistě upoutá velký okruh čtenářů. Jde o jméno blogu, který sledují lidé ze všech koutů světa, a který stále nabývá své popularity. Píše ho mladá studentka Lucka z Prahy – velmi úspěšná blogerka se už stačila objevit na stránkách českého magazínu InStyle, na webu francouzské Vogue, na českém webu Elle, a mohli bychom jmenovat další a další. Lucka nám ale prozradila pár velmi zajímavých věcí sama, proto si nenechte ujít tento rozhovor. celý článek
Jako první je začala vyrábět britská značka Melissa a teď už můžeme najít krásné plastové botky i v levnějších obchodních řetězcích. Dají se sehnat jak v lesklé, tak i v matné variantě ve všech...
Chcete vědět, co potřebujete k tomu, abyste byla krásná v očích těch, na kterých Vám záleží? Poradíme Vám.
Všem operacím kosmetických vad prsů musí předcházet mammologické a sonografické vyšetření. Ženy vyššího věku musí navíc podstoupit mammografické vyšetření. Při nedodržení této podmínky by plastický...
Ovale Lifting – zpevněte kontury svého obličeje
Hledáte účinné řešení v boji proti vráskám a proti povadlým rysům obličeje? Vyzkoušejte novinku Rostlinné kosmetiky Yves Rocher, která účinně bojuje proti známkám stárnutí pleti a pleť vyhlazuje díky aktivním výtažkům z rakytníku. Objevte program proti povadlým rysům obličeje – objevte Ovale Lifting. celý článek
Letos se na pláže vrací styl 70. let a s ním i háčkované plavky. Pozor, nemusíte zůstat jen u tradiční bílé barvy, kterou si běžně spojujeme s háčkováním a krajkou.
Cítíte se unavená, neupravená, vytrácí se Vám sebevědomí a máte pocit, že nic nezvládáte? Pak je ten nejvyšší čas, abyste zajela načerpat nové síly, a přibrala přitom ne na váze, ale na kráse.
.. důkazem je jedna z nejlepších českých módních blogerek - Nikola Pospíšil Šiková, která celých 9 měsíců dokumentovala své outfity i pocity během svého těhotenství.
Nejlevnější recept na krásu je spánek
Nedospalí lidé vypadají méně přitažlivě a méně zdravě než ti, kdo se mohou vyspat dosyta. celý článek
Další e-shop, který stojí za to znát, je bezesporu monaclassic.cz. Můžete si zde koupit nejen spodní prádlo, ale i mnoho dalších věcí a zajímavostí, jež ohromí každou ženu.
Pareo, nebo-li maxišátek, dostalo tento rok nové trefné pojmenování, a to – Tričko léta 2011. S ním totiž můžete vypadat úžasně a navíc, i chytře schovat všechny své nedostatky.
Španělská módní značka Desigual je konečně k dostání i u nás v České republice! Kde? V Pálaci Koruna na Václavském náměstí v Praze 1.