Krása a móda

Na mém blogu najdete především outfity, říká Leona...
...autorka blogu Ilovefashion-lea.blogspot.cz. celý článek
Toužíte po přirozeně krásném poprsí, ale nebyla jste od přírody obdařena vysněnou velikostí a tvarem ňader? Kvalitně provedená augmentace prsů představuje klíč k Vašemu splněnému přání.
Inspirujte se u celebrit, u kterých stále letí účes jménem ,,Long bob“, tedy dlouhé mikádo. Sluší opravdu všem, chce to jen vybrat si ten správný tvar. Trendy jsou rozmanité, ale tento účes...
Myslím si, že péče o nehty je spolu s péčí o vlasy a o pleť jedním z hlavních pilířů ženské krásy. Bohužel spousta žen na nehty zapomíná.
Jsou nákupy v New Yorku stále výhodné?
Je všeobecně známé, že především módní oblečení světových značek a elektronika se nejlépe nakuje za oceánem. Je tomu tak doopravdy? celý článek
Chcete se letošní léto pyšnit luxusními plavkami, ale nechcete utratit tisíce korun? Milé dámy, zbystřete svou pozornost. Výprodej luxusních plavek začíná! Kde? To Vám prozradíme v našem článku.
Která už přes rok píše blog Dazzlicious coconut http://dazzliciouscoconut.blogspot.cz, prokládaný tématy, jako jsou recenze na kosmetické výrobky, outfity, ale i recepty.
Pokud máte rádi módu osmdesátých let, letošní sezónu podzim zima 2012/2013 si jistě přijdete na své. Nekonečná 80. léta se znovu vracejí.
Rozdáváme brilianty! Hrajte a vyhrajte s virtuální šperkovnicí!
Soutěžte a vyhrajte hodnotné ceny od internetového obchodu Hodinky-klenoty.cz. celý článek
Chůze je nám přirozená, proč ji tedy nevyužít pro hezké tělo v plavkách či letních šatech? Každý den na váze? Zbytečné a demotivující. Důležitější jsou centimetry!
Brazilský keratin dobývá svět a je revoluční novinkou na Evropském trhu. Jedná se o nechemický proces určený k narovnání, ozdravení a celkovou regeneraci vlasů. Brazilský keratin lze aplikovat...
Pareo neodmyslitelně patří mezi hity současné plážové módy. Nejen na pláž užijete módní kalhotové pareo neboli pantapareo.