Krása a móda

Pár tipů pro výběr kolečkových bruslí
Ráda byste se dostala do kondice a hledáte sportovní aktivitu, díky níž by to bylo snadné zvládnout a která by vás navíc i bavila? celý článek
Chcete své blízké pod stromečkem potěšit dárkem, který jim udělá skutečnou radost, ale nemáte čas dlouho vybírat? Načerpejte s námi inspiraci v internetovém klenotnictví.
Každá žena miluje kabelky, ať už jsou velké, malé, přes rameno, do ruky, jednobarevné, vícebarevné nebo se vzorem. Kabelky se totiž staly nejenom cestovním zavazadlem, ale také velice pěkným...
Naše kosmetické redaktorky pro Vás na vlastní tvář a vlasy vyzkoušely dva produkty – cestovní paletku a ozdravnou kúru na vlasy.
Řekněte to zlatem!
Milujete svůj protějšek? Chcete patřičně vyjádřit svou náklonnost? Nebo dát najevo své mamince, sestře a ostatním blízkým, jak moc je máte rádi? celý článek
Vyhlášený světový výrobce zdravotních kompresivních punčoch, německá společnost medi, přidala své řadě mediven®elegance nový rozměr: módní barvy.
Energická asistentka prodeje Jana (23) se od puberty potýkala s problémem nestejně velikých prsů.
Nemáte dobrý pocit ze svých nehtů? Třepí se Vám a lámou, takže je nemůžete nechat dorůst do požadované délky?
Toužíte po štíhlém těle bez nadbytečného tuku? Známe řešení!
Navzdory zdravému stravování a pravidelnému pohybu tuk z problematických oblastí ne a ne zmizet. celý článek
Ať už patříte mezi sportovce, celodenně pečujete o své ratolesti, anebo se snažíte skloubit svůj profesní život s péčí o rodinu, potřebujete být v dobré kondici.
Méně je někdy více. Každý den si to můžeme ověřit a pozorovat kolem sebe. A nezáleží na tom, jestli se to týká mezilidských vztahů nebo vzhledu.
Víte, že kosmetika z kozího mléka nejen zkrášluje, ale také omlazuje?