ETANI kosmetika proti vráskám


Vrásky jsou přirozeným výsledkem stárnutí pokožky, která se s úbytkem kolagenu ztenčuje a ztrácí svou pružnost. A protože nikdo nestárne rád, je na českém trhu k dostání kosmetika, která zpomaluje známky stárnutí.

Ale ne všechna kosmetika je dostatečně šetrná k pleti nebo obsahuje parfémy či parabeny. Jindy kosmetika slibuje nesplnitelný efekt a nakonec je obsah účinných látek téměř nulový. Vyzkoušeli jsme pro Vás přírodní kosmetiku značky ETANI, která přináší na trh kosmetiky produkty nejvyšší kvality, bez parfémů, parabenů, bez barviv i chemických konzervačních látek, tudíž jsou vhodné i pro vysoce citlivou až alergickou pleť. Navíc značka ETANI nabízí i čisté koncentráty účinných látek (kolagen, kyselina hyaluronová, Q10, kmenové buňky), které jsou posledním krokem před plastickou chirurgií. Všechny produkty mají několik ověření kvality i certifikáty pravosti. Dva produkty jsme pro Vás otestovali a přinášíme Vám naše poznatky.

ETANI Kyselina hyaluronová Ha Essence
Výrobce doporučuje použití ráno a večer na vyčištěnou pleť a při pravidelném používání uvádí, že hydrataci pleti pocítíte již po 3 dnech používání. Vyplnění a redukci vrásek uvádí při používání po dobu jednoho měsíce.

ETANI Kyselina Hyaluronová Ha Essence

Nejprve bych chtěla říci, že se nemusíte bát názvu kyselina, v tomto případě jde o tekutinu, kterou bych přirovnala ke konzistenci oleje až na to, že není vůbec mastná. Kyselina hyaluronová je přirozenou složkou kůže, která má velmi žádanou vlastnost vázat na sebe vodu. Díky ní jsem skutečně po několika málo dnech viděla, že pleť je hydratovaná, zmizela místečka sušší pleti, která se čas od času loupala. Čeho si velmi cením je, že jsem v obličeji necítila nepříjemné pnutí. Mám velmi citlivou pleť a po aplikaci kyseliny hyaluronové od Etani jsem neměla žádnou alergickou reakci. Zjemnění vrásek, hlavně kolem očí, jsem pozorovala již po 4 týdnech a hlubší, zejména na čele přibližně po 6 týdnech.

ETANI Hydratační sérum proti vráskám s kolagenem a perlovým práškem
Pro ještě lepší hydrataci a viditelnější lifting pleti mi bylo doporučeno používat místo krému hydratační sérum proti vráskám značky ETANI. Je to 2 v 1 a mnohem účinnější než krém. Musím říci, že mě to dost překvapilo, byla jsem zvyklá používat oční a liftingový krém večer a ráno zase hydratační tónovací krém.

ETANI Hydratační sérum proti vráskám s kolagenem a perlovým práškem

Sérum jsem používala dle doporučení po již zmíněné kyselině hyaluronové ráno, kdy jsem se po použití séra nalíčila, jak jsem byla zvyklá. Hydratační sérum proti vráskám jsem na pleť nanášela i večer, než jsem šla spát. Vůči séru jsem měla zpočátku trochu nedůvěru, jelikož jeho konzistence odpovídá jemnému gelu a opravdu jsem nevěřila uvedeným hydratačním a liftingovým vlastnostem. O to více jsem byla překvapená, že sérum skutečně pleť dostatečně hydratuje, vypíná pleť a navíc sjednocuje její barevný tón. Je to vlastně velmi pohodlné, již nemusím rozlišovat krémy na denní a noční použití, na hydrataci, lifting nebo tónování. Hydratační sérum proti vráskám ETANI díky obsahu kolagenu a perlového prášku zvládne vše najednou!

Pro úplnost dodávám, že je mi 35 let, jsem velmi vytížená svou prací, koníčky a dvěma dětmi ve školním věku. Denně spím méně než doporučovaných 8 hodin a proto jsem ráda, za každý prostředek, díky kterému se můžu cítit a hlavně vypadat mladší. Testovaná kosmetika značky ETANI je právě taková. Opravdu funguje a navíc je vhodná pro citlivou i alergickou pleť, jak jsem sama na pleti ověřila a proto ji všem z vás ráda doporučuji.

Olča M.

Více o produktech a značce najdete na www.etani.cz

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.