Krása a móda

Vazelína a její všestrannost
Vazelína (také známý podle jeho názvu chemické vlastnosti - petroleum jelly) je zásadním kosmetickým předmětem v každém batohu nebo kabelce, díky svému bohatému využití. Zde jsou různé způsoby, jak můžete vazelínu využít pro vylepšení Vašeho vzhledu: celý článek
Silnější a lesklejší nehty: Ponořte své nehty do olivového oleje po dobu 10 minut. Dělejte to tak dvakrát týdně. Již po dvou týdnech budou Vaše nehty lesklejší a silnější!
Lakujete si své nehty ve stylu eightees? Svět módních trendů je neúprosný a jasně říká už žádný pastelově růžový lak na nehty. Přednost má bezbarvý lak, anebo lak v tělovém odstínu.
Blíží se Dušičky a s ním i americký svátek Halloween...
Nejprodávanější londýnská móda k dostání i u nás
Anglická móda je známá tím, že v sobě umí snoubit nadčasovou eleganci s nápaditostí a smyslem pro detail. celý článek
Chcete mít neodolatelně svůdné řasy, které však působí naprosto přirozeným dojmem? Vyzkoušejte revoluční metodu prodlužování řas!
Už máte obnovený šatník pro tento podzim? Nezapomeňte ho doladit trendovní kabelkou. Hitem letošního podzimu jsou barevné kabelky s kožešinou.
Velmi častým doplňkem modelek byl tentokrát velký klobouk. A když velký, tak opravdu maxi. Nebojte se a pořiďte si ho i vy!
Stylová italská móda okoření Váš šatník
Také milujete stylovou italskou módu? Přinášíme Vám hrstku pravé italské inspirace pro letošní podzim. Dobrá zpráva je, že za nimi nemusíte jezdit až na Apeninský poloostrov. celý článek
Studded boty, tedy boty s cvočky. Poprvé jsme je viděli v roce 2005, kdy měl módní dům Viktor and Rolf podzimní přehlídku celou inspirovanou stylem gothic a prvky fantasy.
Obnovujete svůj podzimní botník? Polobotky v něm nesmí letos chybět. Ovšem ne jen tak obyčejné. Hitem tohoto podzimu jsou originální polobotky.
Kabáty Burberry patří mezi londýnskou módní klasiku. Jsou velmi decentní, nosí je i sama anglická královna. Na módní přehlídce Burberry Prorsum však překvapily svými zajímavými detaily.