Krása a móda

Zachovejte si mladistvý vzhled díky péči proti vráskám s buňkami 4. generace
Ačkoliv je stárnutí přirozeným procesem v našem životě, každá žena touží zachovat si mladistvý vzhled co možná nejdéle. celý článek
Hledáte stylovou podzimní módu? Až vyrazíte na nákupy, nezapomeňte vyzkoušet, jak Vám padne oblečení New Yorker. Podzimní paleta barev v New Yorkru je opravdu neobyčejně pestrá.
Je Vám chladno v elegantním sáčku? Nepřipadáte si ve sportovní mikině žensky svůdná? Naše módní tipy na podzimní svetříky Vám jistě přijdou vhod.
Padají vám vlasy? Pozorujete s nepříjemným pocitem, že vám při česání ulpívá na hřebenu více vlasů, než byste chtěla?
Oslňte ve tmě kabelkou inspirovanou mávnutím křídel pelikána
Kdo ví, jak hlasité a nepřehlédnutelné je mávnutí pelikáních křídel, tuší, že kabelku inspirovanou tímto pohybem nelze přehlédnout. Ostatně to byl také záměr Alexandra Wanga. celý článek
Růžový? Červený? I kdepak, milé dámy. Zářivě bílý, modrý, šedivý, tělový, anebo zlatý, to jsou nové odstíny designových laků na nehty, které stojí za to objevit.
O tom, že blogerky postupně dobývají svět módy, svědčí mimo jiné i spolupráce Olivie Bee a nejluxusnější módní značky Hermès.
Francouzská módní značka Emanuel Ungaro bude spolupracovat s italským koncernem Aeffe s návrhářem Fausto Puglisi.
Pestrý podzim s novou kolekcí spodního prádla Mona Classic!
Je tady pěkný podzim s pestrými barvami, které někdy berou dech. celý článek
Rozhodla jste se, že konečně zatočíte se svými přebytečnými faldíky či nevzhlednou pomerančovou kůží, anebo rovnou s obojím? Díky metodě kavitace můžete být krásně štíhlá bez bolesti i bez námahy.
Jaké jsou trendy v líčení pro letošní podzim? Nosí se moderní retro look. Například make-up inspirovaný nesmrtelnou Marilyn Monroe, se kterým přišla oblíbená značka MAC.
Chcete mít krásná prsa? Od určitého věku musíte jejich kráse trochu pomoci. Poradíme Vám, jak na to.