Revue

Filip Renč se nebude válet u vody, chystá Barona Prášila
Režisér Filip Renč (40) si prý letos v létě nohu nenamočí. Ani v bazénu, na koupališti, ani v moři. Je posedlý prací. celý článek
Hudební boss Karel Vágner (67), zakladatel vydavatelství Multisonic, stále žije hudbou. Vystupuje se svou rodinnou kapelou Family a svět kolem ho moc nezajímá.
Jen co proběhlo pod taktovkou performera Yemiho (27) finále soutěže Tanečník roku, rozpoutala se v kuloárech opět vášnivá debata...
Exotická kráska Anife Hassan (35), bývalá žena herce Ivana Vyskočila, je do svého exmanžela pořád zamilovaná.
Ester Janečková přišla o dítě, matka ho vysoudila zpátky!
Ester Janečková (36), moderátorka televizního pořadu Pošta pro tebe, si každý týden zve do studia hosty s nevyřešenými životními příběhy. Ty se často táhnou i mnoho let. celý článek
Bavič a zároveň majitel produkční agentury Petr Novotný (61) se ohrazuje proti tvrzením médií, že pořádáním mega koncertu populární dvojice Evy a Vaška na Řípu (30. 5.) prodělá milióny.
Česká Miss Iveta Lutovská (25) si stýská. Bydlí v Praze v luxusním bytě, ale přítel za ní nechce. Velkoměsto ho neláká, zůstává v rodné Třeboni.
Idol dívek, zpěvák Sámer Issa (23) sice i nadále tvrdí, že jedinou jeho láskou je zpěv. Teď byl ale přistižen se expřítelkyni, houslistkou Pavlu Dubnou. A oba se k sobě chovají více než přátelsky.
Klára Doležalová: "Myslím, že to bude chlapeček!"
Moderátorka Klára Doležalová (35) je v pátém měsíci těhotenství a zatím neuvažuje, že by se vzdala práce. Není prý důvod. Cítí se dobře a nemít bříško, o miminku ani neví. Ale prý to bude kluk! celý článek
Silikonová kráska Vlaďka Erbová (27) je zodpovědná modelka. Jen co dofotila kolekci šatů na italských plážích, sedla za volant, aby dorazila včas do Prahy na přehlídku v klubu Misch masch.
Zina Štovíčková (18). druhá Česká Vicemiss roku 2009, se přiznala, že ulítává na botách. A to doslova. Kolik má doma párů, to ani nedokáže spočítat.
Idol žen, zpěvák Sámer Issa (23), je momentálně opět volný. "Nejsem zamilovaný, to nezáleží na tom, jaký je měsíc, ale na zcela jiných okolnostech," prozradil zpěvák.