Revue

Česká Miss vybrala na pomoc Haiti 10 tisíc dolarů
Dvanáct finalistek České Miss 2010, které absolvují v Dominikánské republice desetidenní soustředění, je v pořádku, i když sousední Haiti zasáhlo ničivé zemětřesení. celý článek
Česká Miss 2009 Iveta Lutovská (26), která již za necelé dva měsíce předá korunku své nástupkyni, na sebe prozradila, že nepatří mezi příliš energické a sportovně založené ženy.
První Česká vicemiss 2007 Eva Čerešňáková (23) přiznala, že se stydí za to, že ještě není vdaná - i když je se svým přítelem už dva roky zasnoubená.
Herec Roman Vojtek (37), idol mnoha žen i dívek, se už nemůže dočkat vytoužené dcery. Ta by se měla narodit koncem jara.
Osvaldová se Soukupem cukrují při práci jako hrdličky
I když textařka Gábina Osvaldová (56) měla občas svého manžela, hudebního skladatele Ondřeje Soukupa, (58) pro jeho nevěru se zpěvačkou Lucií Šoralovou po zuby, jsou dokonalá tvůrčí dvojka. celý článek
Míša Maláčová (38), ředitelka soutěže Česká Miss, řídí své pracovní aktivity především ze Švýcarska, kde žije se svým partnerem, uhlobaronem Zdeňkem Bakalou.
Gábina Partyšová (31) má v každém Top Star magazínu na Primě reportáž z večírku plného celebrit. Zdá se, že žije jenom různými soaré a pamlsky, které se na nich podávají.
Českou Miss 2008 Elišku Bučkovou (20) čeká letos možná zlom v její dráze modelky. Už v půlce ledna odlétá zkusit štěstí jako modelka do Itálie a pak do Německa.
Nechci se mstít, zůstaneme přáteli, říká Zlata Adamovská
Titulní stránky bulváru zaplnila kauza publicisty a lídra Věcí veřejných Radka Johna (55). Ten přiznal sedmiletou nemanželskou dceru Terezku (7). celý článek
Playmate Vlaďka Erbová (28) se už deset let nemůže zbavit závislosti na cigaretách. Přiznává, že je ale spíše sváteční kuřačka. Doma ji nenapadne zapálit si - už kvůli dceři.
Miss World 2006 Taťána Kuchařová (21) se podílí se svou Nadací Krása pomoci na výstavě kostýmů a rekvizit z pohádkových seriálů České televize Arabela a Arabela se vrací, která je otevřena do...
Jiří Pomeje (45), zavržený manžel zpěvačky Ivety Bartošové (43), svou ženu brání. Tvrdí, že Iveta je nejlepší česká zpěvačka a jejich vzájemné rozepře na tom nic nemění.