Volný čas

Janské Lázně a Černá hora – ideální místo pro rodinnou dovolenou
Janské Lázně jsou klidným horským lázeňským městečkem s nevšední historií a jako jediné lázně v Krkonoších jsou raritou mezi ostatními horskými středisky. celý článek
Jste rádi, že se přes den vůbec stihnete najíst? Obvykle sníte něco z lákavé nabídky fast food, nebo zhltáte rychlý oběd v kavárně či kantýně, a na stolování podle pravidel nemáte čas?
Nejste vůbec zimní typ a tohle dlouhé chladné období Vás psychicky deptá? Jsme tu pro Vás, abychom Vám přispěchali na první pomoc!
Balíte dárečky? Ať už jsou vánoční, svatební, anebo třeba narozeninové, nezapomínejte na to, že neoddělitelnou součástí dárků jsou jejich obaly! Pokud nechcete zkazit celkový dojem, dejte si...
Jak na Vánoce ušetříte? Zchudlým Američanům radí odborníci
Věděli jste, že průměrná rodina v Americe utratí o Vánocích okolo jednoho tisíce dolarů (v přepočtu přes 17 tisíc korun)? celý článek
Platí to alespoň o Angličankách. Nový průzkum ukázal, že na britských ostrovech už muži nejsou pány nových technologií. Ženy je předstihly.
Vánoční dekoraci si můžete buď koupit, naaranžovat, nalepit, anebo třeba upéct.
Víte, které ženy jsou nejkrásnější? No přeci ty, jejichž pleť kypí zdravím, a ze kterých vyzařuje spousta pozitivní energie!
Vojtková a Bastien-Kloubková to chlapům natřely, vyhrály regatu!
Slet celebrit a jachtařů se konal o víkendu na Slapech. A dámy to chlapům pořádně natřely! celý článek
Hotel pyšnící se po rozsáhlé rekonstrukci třemi nablýskanými hvězdičkami se nejmenuje Černá Bouda jen tak náhodou.
Také máte chuť vyrazit někam do ciziny, třeba k blahodárnému moři, obáváte se však o zdraví Vašeho ještě nenarozeného drobečka?
Chcete vycestovat za krásou přírody do zahraničí, ale nechce se vám daleko? Zkuste vyrazit na Slovensko...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17