Kávovar

martina.marna | 09.02.2015 14:06

dobrý den, chci se zeptat na váš názor na požízení kávovaru na mletou kávu či pořídit si kávovar na takové ty kapsle, je to ted hodne moderni a my s manzelem nevime co vybrat tak jestli mate prosim s nejakou znackou nejake zkusenosti? dekuji moc :)

Lenulina | 15.01.2018 18:02

U nas ho vybiral manzel ale musim rici ze vybral moc dobre, tento - orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/kavovary-a-kavomlynceky/item/993-kavovar-es-250-k...Kava je z toho vynikajici! Nevim jak jsem doposud bez kavovaru mohli zit

Nicolle | 07.01.2018 18:37

Po nejakem uz delsi dobu touzim, mate nekdo s nejakym dobre zkusenoti prosim?

maruska.kolaj | 16.03.2015 14:49

verte mi myslim ze kdyby jste to vyzkousela ten kavovar na ty kapsle tak by jste me potom proklinala,ze jsem vas nevarovala :D toje dobre ze jste si ho nakonec chcete koupit :) nemate vubec zac,ja doufam ze dobre vyberete a budete spokojeni :)

martina.marna | 12.03.2015 15:26

tak to jste hodna ze mi nedovolite si koupit nejakou nekvalitu :D my jsme prave taky premysleli ze kavovar poridime na vanoce, ale nakonec jsme zainvestovali do neceho jineho a ted konecne prisa rada i na kavovar :) prave radsi si priplatime aby to bylo kvalitni a dlouho nam to vydrzelo :) tak jase tedy podivam na tu stranku gurucaffe. :) dekuji jeste jednou moc za pomoc a snad vse probene ok a vybereme dobre

maruska.kolaj | 03.03.2015 14:18

to jedine dobre delate . :) ja bych vam ten kavovar na kapsle stejne kdyztak vymluvila :D ano my jsme porizovali na vanoce :) udelali jsme si s manzelem radost, jiz jse se po nejakem divali hrozne dlouho ale nemohli jsme se nejak porad dohodnou a kamaradka mi pak poradila stranku gurucaffe.cz at se podivam co a jak a nakonec jsme koupili. je to rozhodne investiice takze doporucuji si to i hodne promyslet :)

martina.marna | 23.02.2015 10:40

dobrý den, ja jsem taky spise asi naklonena pro kavovar na mletou kavu :) prave proto jsem se radsi ptam abych se dozvedela i nejaka negativa a tak :) a vy jste si kupovala ted nejaky kavovar?

maruska.kolaj | 16.02.2015 10:38

Dobrý den, já za sebe mohu doporučit jedině kávovar na mletou kávu, na kapsle rohodně ne.moje mamka si ho koupila a po mesici uz ji to nebavilo pit a ani nechutnalo. je to spise jako obarvena oda, takze jestli jste fanouskem silnejsi kavy rozhodne nekupovat :) ohledne te znacky mohu doporucit novinu ta je super

1 2

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.