Kávovar

martina.marna | 9.2.2015 14:06

dobrý den, chci se zeptat na váš názor na požízení kávovaru na mletou kávu či pořídit si kávovar na takové ty kapsle, je to ted hodne moderni a my s manzelem nevime co vybrat tak jestli mate prosim s nejakou znackou nejake zkusenosti? dekuji moc :)

JitkaHladka | 1.5.2018 18:25

No, takhle… Já jsem si koupila kávovar Jura a s jeho výběrem mi teda pomáhali odborníci z https://www.shop-jura.cz/. Já jsem jim přesně řekla, co potřebuji, jaké mám představy a oni mi podle vybrali kousek přesně pro me…

Alecca | 1.5.2018 17:14

No a podle čeho sis kávovar vybírala? Co by měl podle tebe takový dobrý kávovar splňovat?

RybickaMala | 2.4.2018 21:20

Holky, já jsem taky docela dost dlouho váhala, zda si domu pořídt kávovar. Ta Jura mi taky připadala trochu moc na to, abych ji měla doma. Ale nakonec jsem se rozhodla si ho pořídit a jsem jako moc spokojená. Káva je lahodná a jako jak jsem si myslela, že kávovar nevyužuji natolik, abych si ho pořizovala, ale :D Kávu piju i 3x denně a z toho kávovaru je prostě skvělá :)

JitkaHladka | 27.2.2018 21:17

No, nemyslím si… Jako ano, jejich nabídka je dosti široká, mají i ty k užití širšího okruhu osob, ale já jsem si koupila normálně stroj do domácnosti :)

Alecca | 26.2.2018 14:16

Ahoj, já jsem nad Jurou taky uvažovala, ale přijdou mi jako už dost našlapané stoje… Jsou vůbec vhodné do domácnocti? Nejsou to stroje spíše třeba do kanceláří?

RybickaMala | 26.1.2018 20:47

Ahoj, my máme tento a jsme s ním neskutečně spokojeni. Nemůžeme si ho vynachválit :) https://www.shop-jura.cz/e-shop/kavovar-jura-impressa-c65 Ale jasne, co vyhovuje me, nemusí tobě… Ale Juru bych volila určitě! Mrkni na jejich web, tam je kontakt na jejich pracovníka, zavolej mu a on ti poradí kousek přesně pro tebe :)

Lenulina | 24.1.2018 18:23

Ano vice nez nadmiru spokojeni!

Nicolle | 20.1.2018 20:26

Dekuji, od Oravy jsem taky chtela, jen sem si nebyla jista...Jste s nim tedy spokojeni?

Lenulina | 15.1.2018 18:02

U nas ho vybiral manzel ale musim rici ze vybral moc dobre, tento - orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/kavovary-a-kavomlynceky/item/993-kavovar-es-250-k...Kava je z toho vynikajici! Nevim jak jsem doposud bez kavovaru mohli zit

Nicolle | 7.1.2018 18:37

Po nejakem uz delsi dobu touzim, mate nekdo s nejakym dobre zkusenoti prosim?

maruska.kolaj | 16.3.2015 14:49

verte mi myslim ze kdyby jste to vyzkousela ten kavovar na ty kapsle tak by jste me potom proklinala,ze jsem vas nevarovala :D toje dobre ze jste si ho nakonec chcete koupit :) nemate vubec zac,ja doufam ze dobre vyberete a budete spokojeni :)

martina.marna | 12.3.2015 15:26

tak to jste hodna ze mi nedovolite si koupit nejakou nekvalitu :D my jsme prave taky premysleli ze kavovar poridime na vanoce, ale nakonec jsme zainvestovali do neceho jineho a ted konecne prisa rada i na kavovar :) prave radsi si priplatime aby to bylo kvalitni a dlouho nam to vydrzelo :) tak jase tedy podivam na tu stranku gurucaffe. :) dekuji jeste jednou moc za pomoc a snad vse probene ok a vybereme dobre

maruska.kolaj | 3.3.2015 14:18

to jedine dobre delate . :) ja bych vam ten kavovar na kapsle stejne kdyztak vymluvila :D ano my jsme porizovali na vanoce :) udelali jsme si s manzelem radost, jiz jse se po nejakem divali hrozne dlouho ale nemohli jsme se nejak porad dohodnou a kamaradka mi pak poradila stranku gurucaffe.cz at se podivam co a jak a nakonec jsme koupili. je to rozhodne investiice takze doporucuji si to i hodne promyslet :)

martina.marna | 23.2.2015 10:40

dobrý den, ja jsem taky spise asi naklonena pro kavovar na mletou kavu :) prave proto jsem se radsi ptam abych se dozvedela i nejaka negativa a tak :) a vy jste si kupovala ted nejaky kavovar?

maruska.kolaj | 16.2.2015 10:38

Dobrý den, já za sebe mohu doporučit jedině kávovar na mletou kávu, na kapsle rohodně ne.moje mamka si ho koupila a po mesici uz ji to nebavilo pit a ani nechutnalo. je to spise jako obarvena oda, takze jestli jste fanouskem silnejsi kavy rozhodne nekupovat :) ohledne te znacky mohu doporucit novinu ta je super

1 2

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.