Hubnutí opravdu vážně

RenatkaVl | 08.03.2017 10:09

Aho dámy, prosim  vás, máte některá zkušenosti s odbornou pomocí na hubnutí? Případně kde jste kdo byl, kdo a co vám pomohlo? 

Dominika | 26.09.2017 13:13

čaute děcka, pokud chcete fatk zhubnout a už vás nebaví se o to jen pokoušet, běžte do www.zone4you.cz. Já jsem už byla zoufalá z věčných pokusů o hubnutí. Pak jsem vyčetla na netu dobré recenze na tento klub a od té doby se dějí věci! Nechala jsem si poradit jak s jídlem, tak se cvičením, řekla jsem jim, co mě baví a co naopak ne, že nechci žádné zázračné doplňky stravy a chci být prostě krásná :D a oni prý - ok, tak jdeme na to.. :D za necelý půlrok, mám dole 6,5 kilo tuku a začínám vypadat konečně docela dobře, tak že se za sebe nemusím stydět a můžu si obléct, svoje oblíbený věcy, který byly ve skříni na hromádce - až zhubnu... FAKT DOPORUČUJI!!!

IvaH | 28.05.2017 12:08

Nejefektivnější je stejně cvičení, bez pohybu to nejde. Mně se nejvíc osvědčilo www.bodyexpress.cz .

Hvezda | 22.03.2017 11:18

Tak za mě jednoznačně doporučuji zajít do Světa zdraví https://www.svet-zdravi.cz/

Fakt odborníci, kteří se vyznajjí, poradí a pomůžou vám zhubnout, ale samozřejmě je to i o vasí vůli, to především!

1 2

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.