Hubnutí opravdu vážně

RenatkaVl | 08.03.2017 10:09

Aho dámy, prosim  vás, máte některá zkušenosti s odbornou pomocí na hubnutí? Případně kde jste kdo byl, kdo a co vám pomohlo? 

RenatkaVl | 30.03.2024 21:23

Začala jsem teď cvičit, hubnout už nepotřebuju, ale chci být v kondici a cítím se potom dobře :) a chci si koupit chytré hodinky, můžete nějaké kvalitní doporučit?

Sarkez | 25.01.2024 13:20

Bereš dva ráno a dva před nějakou fyzickou aktivitou. :) A právěže napomáhá s regulací váhy, ale také potlačuje zmíněné chutě na sladké a ještě ti dodávají i energii.  Pokud tě zajímá složení nebo bližší info, vše najdeš tady https://www.kkkolagen.cz/tukozrout-prirodni-spalovac-tuku-pro-redukci-hmotnosti/. 

Alexx | 22.01.2024 11:50

A to se bere jak teda? A pomáhá nějak spalovat teda tuky během cvičení nebo i bez? U mě jsou nejhorší ty chutě no. :( 

Sarkez | 15.01.2024 16:00

No a pokud tady tyhle zaručené "diety" nechcete podstupovat, tak stačí když se začnete více hýbat, nastolíte si správné potraviny ( zelenina, ovoce, luštěniny a další) Vymezíte sladkosti, smažené a slané. Pokud chcete nějakého pomocníka při hubnutí zkuste třeba Tukožrouta od KK kolagenu. Ten je na redukci váhy a hubnutí Vám potom půjde rychleji bez nějakých vedlejších efektů. :) 

martina.marna | 21.12.2023 12:42

I tyčinky jsou fajn, máš je u sebe kdykoli, nemusíš nic připravovat, je to mňam :D 

RenatkaVl | 15.12.2023 23:30

Za mě rozhodně doporučuju https://www.ketodiet.cz/ nejen, že jsem díky ní snadno zhubla, ale naučila jsem se správně jíst a váhu si pořád držím. Mají teď 20% slevu na dietní balíčky a super vánoční recepty, koukněte ;)

viky.beckham | 15.12.2023 22:49

jojo, ořechový másla jsou návykový, ať už s cukrem či bez :D Taky jsem zkoušela čoko a arašídový a to mi chutnalo asi nejvíc.

martina.marna | 10.12.2023 23:28

Já jsem zhubla s ketofitem, jela jsem hlavně koktejly, ale do toho i pevnou stavu, ořechový másla jsem mlsala, ty jsou fakt dobrý. 

Hlinicka | 23.04.2018 8:57

Tak jsem to vyzkoušela a je to opravdu moc dobré, včera jsem si objednala ten jejich měsíční balíček  a pustím se do toho!

Nicolle | 11.04.2018 9:22

Jo tak jsem to taky udělala :-) 

Takže schvaluji :-) zkus, určo taky pak objednáš nějaký ten balíček a pustíš se do toho.

Hlinicka | 04.04.2018 10:23

No právě se dívám, že to nejsou jen koktejly, to vypadá dobře, uplně mám na to chut :D 

Možná zkusím objednat od všeho něco, abych vyzkoušela jak to je chutově a pak bych se pustila do nějakého toho balíčku, když mi to bude chutnat a nebudu mít po tom hlad :)

Nicolle | 19.03.2018 8:54

Ano pomohlo. Je to výborné. Nejsou to jenom koktejly, ale i palačinky, muffiny, polévky. A všechno to je moc chutově dobré a syté. Nebudeš mít hlad.

Hlinicka | 12.03.2018 10:29

Nicolle to je toto? https://chiashake.cz/ ?

Opravdu ti to pomohlo na hubnutí, ano? A jak je to chutově, je to dobré? 

Nicolle | 09.03.2018 10:42

Já teda nemám zkušenosti s odborníky ale s chiashake. A už mám dole asi 8 kg. 

Alexx | 27.12.2017 22:46

Hvězdo, ten Svět dzraví mě zajímá... Docházíš tam? Jaké más vysledky? Kolik program stojí? Děkuji moc za odpovedi.

1 2

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.