cvičím a hubnu

Dammca | 28.11.2016 13:34

Ahoj, já jsem začala, je tomu tak půl roku, cvičit všechno možné, střídám zumbu, spinink, aerobic, trampolínky, atd.. a večer už jen něco lehkého k jídlu, vyhýbám se sladkostem, i když někdy zhřeším a kg šla dolů. 
A do toho cvičení jsem se uplně "zažrala" a to tak, že si vybírám na léto dovolenou s cvičením někde u moře. 
Přemlouvám ještě kamarádku, jestli semnou pojede, tak snad něco pak vyberem. 

Tak jsem se chtěla zeptat, zda jste někdo byli na takovéto dovolené? Jaké to bylo? Zkušenosti atd..

díky předem 

Sarkez | 26.01.2018 18:34

Tak za mě je na hubnutí úplně nejlepší cvičení Body express - http://www.bodyexpress.cz/ Je to velmi atraktiví cvičeí, co prostě každého chytne. Navíc je to jen jednou týdně a jen na 20 minut, takže postě super :)

Dominika | 26.09.2017 13:01

Chodíte do zonka? co to jako je? hledala jsem na netu, myslíte zone4 you nebo co? já právě hledám něco, kde mají kvalitní sálové lekce.

Nicolle | 22.09.2017 12:07

Ahoj, doporučit něco v Brně mohu, záleží odkud jsi. Mám toho vyzkoušenýho fakt hodně. Ale teď chodím do zonka a jsem nadmíru spokojená, zatím asi nejlepší, kam jsem chodila...

RenatkaVl | 19.09.2017 12:10

Ahoj holky taky cvičím, střídám různé lekce, ráda zkouším něco novýho.  a jsem do toho strašně zažraná :) Ale ta kam chodím, už mám všechny lekce vyzkoušený, nedoporučily byste mi něco??- Nejlépe v Brně nebo blízkém okolí! :) 

Hlinicka | 29.11.2016 9:36

Tyjo to jsi dost akční. Já teda taky ráda chodím na aerobic, spinink apod, ale spíš jak mě vyjde čas. Ale o této dovolené jsem přemýšlela loni, ale nějak jsem tam nechtěla jet sama. Tak letos lákám kamarádku, tak možná že vyrazíme, když něco někde najdem. 

1 2 3

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.